Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > denimi me vdekje
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: po terroristet?

Citim:
Po citoj ato që tha Revolucionar
Meqe ca krime jan kaq te pafalshme qe kerkojne vdekje, po per ata kriminele qe e kerkojne vdekjen? Tja mbushim deshiren e tyre?

Terroristet qe mendojn se do jene martire po te vdesin ...


A nuk eshte tortura me e tmerrshme te jetosh gjith vitet e jetes brenda kater mureve?




une per vete jam vulgare kam qef te shof gjak llimbje me sy

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 02:55
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: po terroristet?

Citim:
Po citoj ato që tha dylan



une per vete jam vulgare kam qef te shof gjak llimbje me sy



Llimbje? Nnuk quhet vulgare por kriminele,

Megjithate ke mendjen tende dhe te drejten tende. Po kur ke qejf qe te shohesh dhimbje?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 02:58
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: Re: Re: po terroristet?

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Llimbje? Nnuk quhet vulgare por kriminele,

Megjithate ke mendjen tende dhe te drejten tende. Po kur ke qejf qe te shohesh dhimbje?



me nje njeri qe ben te padrejte apo meriton dicka kshu skam fare llimbje pa marre parasysh kur
per mendimin ose deshiren time vdekje kshu ne burg sdo me kenaqte nje vdekje kshu q eta shof si fundoset para syve te mi me qetson me shume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 03:03
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Jam kunder denimit me vdekej sepse asnjeri as dhe nje gjykates nuk ka te drejte te marri jeten tende por jam per nje denim te drejte jo te shof mbas disa vitesh dhe as 2 ne burg njeres qe me kan vrare femijen vellane nenen baben vrite merr denimin me burg te perjetshem ...
nuk jam per ate qe i burgosuri duhet te vuaje por qe ai te kuptoje se per cfare ka hyre ne ate burg dhe te kuptoje qe ka gabuar si me dashje si pa dashje dhe se nga ky gabim ka bere qe te vuajne njeres te pafajshme .Burgu duhet te sherbeje si riedukim sepse nese denojme me vdekej jemi njelloj si krimineli sepse ti po vret i autorizuar ne emer te ligjit asgje me shume je njelloj si ai ...per sa i perket terroristeve mendoj se duhe te vleje i njejti trajtim as me pak e as me shume jeta vlen per te gjithe njelloj .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 10:59
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Re: Re: Re: Re: po terroristet?

Citim:
Po citoj ato që tha dylan


me nje njeri qe ben te padrejte apo meriton dicka kshu skam fare llimbje pa marre parasysh kur
per mendimin ose deshiren time vdekje kshu ne burg sdo me kenaqte nje vdekje kshu q eta shof si fundoset para syve te mi me qetson me shume



n.q.s ke qejf dicka te tille. shiko per nje spital psikiatrik.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2009 07:40
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Pro. Si mund te lesh te gjalle ca monstra si pedofilet, vrasesit e femijeve, serial killers. Ata dhe burgun e kane luks. Sa me pare te zhduken nga kjo bote aq me mire per njerezimin.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2009 14:23
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
Pro. Si mund te lesh te gjalle ca monstra si pedofilet, vrasesit e femijeve, serial killers. Ata dhe burgun e kane luks. Sa me pare te zhduken nga kjo bote aq me mire per njerezimin.


shyqyr qe fole iher persemari

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2009 15:07
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

death penalty mistake

http://www.youtube.com/watch?v=bUOanRJXCrM

http://www.youtube.com/watch?v=bUOanRJXCrM 

What happens on execution day?

http://www.youtube.com/watch?v=1htDY230jx4

 

http://www.youtube.com/watch?v=lAqVPihua-Y

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2009 23:34
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

jam pro denimit me vdekje por kam e frike dhe mos "abuzohet" me ket ligj, e them kete duke u bazuar qe ketu ne Shqiperi ligjin e bo maliqi mendo ca do behej pastaj

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2009 11:07
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > denimi me vdekje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.