Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Shqiptaret nga Shqiperia martohen me katundare serb
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

pejoni-ch ne rradhe te pare stu drejtova ty qe te harroje dhe nese lexon mire dhe me vemendje kam thene "qe po ti kishin vrare njerezit e familjes sdo te martoheshin po do urreheshin bres mas brezi "........flitej per martese ne kete teme jo se cfare kane bere serbet kosovareve sa kan vrare e sa kan prere sepse ske nevoje te me shpjegosh ti dhe askush tjetet......ndoshta se kam provuar se cdo te thote te humbesh nje njeri ne lufte dhe mos e provofsha kurre por nuk besoj se asnjeri qe e ndien veten shqiptar nuk ndihet i prekur nga krimet qe kane bere ne kosove por nuk ehste kjo tema e duhur per te diskutuar kete gje .
Te kam thene qe te largohej nga fantasmat e se kaluares (fantasmat=serbet) te shikoje perpara te ndertoje shtetin e saj te kete ligjet e saj ekonomine e saj qe askush mos guxoje te beje me ate qe ka ndodhur por ju e keni marre si personale sikur do te doja tju jepja mend o po mundohesha te nenvleresoja ate qe provoni .......here tjeter mundohu te kuptosh dhe ate qe ka dashur nje tjeter te shprehi jo cdo gje qe shkruajme e shkruajme per te lendua o fyer dike thjesht e mendojme ndryshe ....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:33
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

spo kuptoj ku esht problemi... Dikush martohet me Dike, edhe...!?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:39
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

ket teme e gjeta e te forumi shqiptar as une se kuptoj ca ka per tu diskutuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:41
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pejoni_ch
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2008
Vendbanimi: zvicer
Mesazhe: 61

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
pejoni-ch ne rradhe te pare stu drejtova ty qe te harroje dhe nese lexon mire dhe me vemendje kam thene "qe po ti kishin vrare njerezit e familjes sdo te martoheshin po do urreheshin bres mas brezi "........flitej per martese ne kete teme jo se cfare kane bere serbet kosovareve sa kan vrare e sa kan prere sepse ske nevoje te me shpjegosh ti dhe askush tjetet......ndoshta se kam provuar se cdo te thote te humbesh nje njeri ne lufte dhe mos e provofsha kurre por nuk besoj se asnjeri qe e ndien veten shqiptar nuk ndihet i prekur nga krimet qe kane bere ne kosove por nuk ehste kjo tema e duhur per te diskutuar kete gje .
Te kam thene qe te largohej nga fantasmat e se kaluares (fantasmat=serbet) te shikoje perpara te ndertoje shtetin e saj te kete ligjet e saj ekonomine e saj qe askush mos guxoje te beje me ate qe ka ndodhur por ju e keni marre si personale sikur do te doja tju jepja mend o po mundohesha te nenvleresoja ate qe provoni .......here tjeter mundohu te kuptosh dhe ate qe ka dashur nje tjeter te shprehi jo cdo gje qe shkruajme e shkruajme per te lendua o fyer dike thjesht e mendojme ndryshe ....



Ke te drejt biondin! Me te then te verteten textin tend e kam lexuar shpejt e shpejt dhe te kam keqekuptuar!
Une besoj qe nuk kam nevoj ketu te diskutoj!
C'do njeri e di perveti!

Te pershendes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:46
pejoni_ch nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pejoni_ch Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pejoni_ch (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pejoni_ch Shto pejoni_ch nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pejoni_ch nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

ju femrat n fakt duhet te ndjeheni pak fajtore per kte sharrtim bastard... i kerkoni burrat t jashtem ju, e ne na thoni i ve kapak e ty sta jap p.s po m pelqeka ky varianti neper katunet e Serbise lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:47
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pejoni_ch
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2008
Vendbanimi: zvicer
Mesazhe: 61

Une pervet nuk i besoj mediave shume!
Se besoj qe vajzat shqiptare na lajn qyqe vet a

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:50
pejoni_ch nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pejoni_ch Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pejoni_ch (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pejoni_ch Shto pejoni_ch nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pejoni_ch nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

cka je tyj fol her burr...? ja provoje iher tja kerkosh no njones ktu ne forum po ste shajten nga mami, imagjino ne realitet car te bojn... te gjujne me Figa n surrat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:54
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

tani spo kuptoj gje hic une dola nga tema fare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:56
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pejoni_ch
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2008
Vendbanimi: zvicer
Mesazhe: 61

Citim:
Po citoj ato që tha notorious
cka je tyj fol her burr...? ja provoje iher tja kerkosh no njones ktu ne forum po ste shajten nga mami, imagjino ne realitet car te bojn... te gjujne me Figa n surrat


Hmm nuk e di sigurisht qe nuk jan gjithe taman por nuk e besoj se te gjithe jan ashtu!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 21:58
pejoni_ch nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pejoni_ch Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pejoni_ch (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pejoni_ch Shto pejoni_ch nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pejoni_ch nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha pejoni_ch


Ke te drejt biondin! Me te then te verteten textin tend e kam lexuar shpejt e shpejt dhe te kam keqekuptuar!
Une besoj qe nuk kam nevoj ketu te diskutoj!
C'do njeri e di perveti!

Te pershendes




problemi eshte se kur e lexova kete teme trajtohej martesa midis 2 njeresve me kombesi te ndryshme dhe une skam pse ti gjykoj keto si persona, nese une urrej nje komb per ato qe me ka bere sigurisht sdo te pranoja kurre te martohesha o te shikoja nje te familjes time te martohej me nje njeri te tille dhe ketu te kuptoj dhe shume mire por nese keto vajza dhe mesa lexoj jane shume kane vendosur te martohem dhe jane te lumtura ku qendron problemi do te thote qe keto kane kaluar siper cdo gjeja dhe gjakut te derdhur per lumturine e tyre(gjithmon nese eshte e vertet ajo qe thote gazeta)????
Krimet qe kane bere serbet kunder kosovareve dhe greket kunder cameve nuk harrohen por nuk me takon mua si njeri te dyshoj o te denoj nje lidhje qe behet ne emer te dashuris ,interesit o ku ta di dhe nuk ka nje ligj qe te ndaloje keto martesa ateher po ....kete desha te them ne ate shkrim nese tema do ishte mbi mizorite e bera pergjigja ime do ishte ndryshe .....me vjen mire qe kuptove se cfare doja te thoja sepse sme pelqen te bej debate me asnje, hyj ne forum per te qetesuar nervat te kaloj disa ore por nese kjo do kthehej ne nje mllef e merzitje preferoj te merrem me gjera te tjera .
Te pershendes dhe une

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2009 22:03
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:57 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Shqiptaret nga Shqiperia martohen me katundare serb

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.