Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Cfare profesioni ke ne jete? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

BELA E BUKUR

NE SHQIPERI PERDORIN TERMININ BODYGUARD(TE PAKTEN UNE KESHTU E KAM DEGJUAR)DHE ESHTE GABIM.NUK E DI SHQIP SEPSE DUHET TE JETE NJE FJALE E IMPORTUAR DHE UNE PREJ VITESH NUK JETOJ NE SHQIPERI.TE LUTEM PERKTHEJE TI DHE NA ZJGERO HORIZONTIN EDHE NE INJORANTEVE.

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 11:06
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Wink

Re: BELA E BUKUR

Citim:
Po citoj ato që tha qorri
NE SHQIPERI PERDORIN TERMININ BODYGUARD(TE PAKTEN UNE KESHTU E KAM DEGJUAR)DHE ESHTE GABIM.NUK E DI SHQIP SEPSE DUHET TE JETE NJE FJALE E IMPORTUAR DHE UNE PREJ VITESH NUK JETOJ NE SHQIPERI.TE LUTEM PERKTHEJE TI DHE NA ZJGERO HORIZONTIN EDHE NE INJORANTEVE.


Pershendetje Qorri !
Ne rradhe te pare te pare desha te them se edhe une kam mbaruar per gjuhe te huaja , dhe ndoshta te kam edhe shok klase pale ! ...dhe ti ke ter dr4ejte qe shqiperia persa i perket voumit te fjaleve ne shqip eshte shume i varfer , dhe ehte e veshtire ti gjesh nje fjale te pershtatshme , edhe neper lajme kur i shikon gjysmat e fjaleve njerzit si kuptojne sepse jane te huaja , dhe duhet punuar pak me shume me pasurimin e fjaleve shqipe se plasem duke kopjuar nga te huajt , lol ...dhe sa per fjalen bouncer thuaj < deraxhi > lol bela e bukur

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 15:18
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

hahahahahaaa Belaaaaaaaaa.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 21:13
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
annaMontrealse
Anetar i ri

Regjistruar: 31/12/2003
Vendbanimi: Montreal
Mesazhe: 2

Une jam nene e re. Rri ne shtepi dhe gatuaj, pastroj, laj rroba, psonis, etj. Pune eshte edhe kjo, nuk eshte?

__________________
Jeta eshte e bukur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2004 07:02
annaMontrealse nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė annaMontrealse Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me annaMontrealse (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: annaMontrealse Shto annaMontrealse nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto annaMontrealse nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mira_uk
Ne Zemren Time Ti Jeton..

Regjistruar: 22/06/2003
Vendbanimi: Ne Zemren e dikujt......
Mesazhe: 45

Une jam studente dhe studioj per Administration

__________________
Jeta eshte si dallge
qe hidhet ne breg,
Jeta eshte si loder
qe gjithkush e prek,
Jeta eshte nje enderr
nje shpres e larget,
Jeta eshte dashuria
nje bote e zdrazet..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2004 10:42
Mira_uk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mira_uk Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mira_uk (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mira_uk Shto Mira_uk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mira_uk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Une kam mbaruar per gazetari dhe Finance, te cilat i ushtroj paralel.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2004 20:01
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DiKuShi
Student

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 46

Talking

Student/shites(arketar)/hamall te treja ne te njejten koh.


Shites-- po falimenton dyqani, shum gjana jepen si dhurate gocave te bukra me numer telefoni ne dore lol
hamall-- prap po falimenton dyqani (gjysa e mallreve se si me thehen ne dor si kripa )
Student--... lol aty jam ne rregull

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2004 21:21
DiKuShi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DiKuShi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DiKuShi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DiKuShi Shto DiKuShi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DiKuShi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Talking

lol, dikushi me vertet qenke dikush ti mo me gjith kto pun qe paske

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2004 22:11
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Une studioj art ---> skulptśrë

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2004 01:38
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Une studioj mendjet e njerezve . :D Pune me te bukur se kjo nuk ka .

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2004 01:51
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Cfare profesioni ke ne jete?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.