Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > cfare ju pelqen te beheni ne jete(dhe pse?)
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Shtepiaken (mundesisht me nja 5 kalamaj).Te laj,te fshij pluhurat,te gatuaj tere diten.
Pse?
Sepse dua te jem grua e denje e tim shoq (nese kesaj s'i thone dashuri e pafunde...:p)

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2005 11:44
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
juventini
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/08/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 103

Ky qe jam, sepse jam shume mire per qejfin tim.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2005 17:53
juventini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė juventini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me juventini (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: juventini Shto juventini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto juventini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cx55
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: ne byro me dashoren
Mesazhe: 231

Talking

ēfare do kishit qef te beheshit dhe pse?

une pershembull akaunter?
me pelqe me numeru lek

__________________
Burri qe eshte burre e ēon taven ne furre dhe se merr kurre!!!!:p:p:p:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2005 19:20
Cx55 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cx55 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cx55 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Cx55't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cx55 Shto Cx55 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cx55 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

Teme pikante,urime...

Mua personalisht do me pelqente te behesha e varfer,
qofte dhe per nje dite,

dhe pse?!
-qe te shifja sa larg realitetit jam!


Per te ardhmen, Gazetare CNN, ose Zedhenese e Presidentit
Ne Shtepine e Bardhe!(Enderra vertet paksa te vecanta,
por kjo ish deshira e shpirtit tim ne zgjedhjen momentale...!)
dhe pse?!
-Sepse studioj media!


pashim , nga Helga.

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2005 20:44
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cx55
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: ne byro me dashoren
Mesazhe: 231

Re: Teme pikante,urime...

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra
Mua personalisht do me pelqente te behesha e varfer,
qofte dhe per nje dite,

dhe pse?!
-qe te shifja sa larg realitetit jam!


Per te ardhmen, Gazetare CNN, ose Zedhenese e Presidentit
Ne Shtepine e Bardhe!(Enderra vertet paksa te vecanta,
por kjo ish deshira e shpirtit tim ne zgjedhjen momentale...!)
dhe pse?!
-Sepse studioj media!


pashim , nga Helga.

lal shume pretendime paske ti po do zoti po ti realizon suksese sa per te varfer ta them une si ta provosh dil diku larg shtepis nja 50kilometra dhe falja leket na nji te varfri dhe do te shohesh si eshte jeta e te varfrit?????????????????

__________________
Burri qe eshte burre e ēon taven ne furre dhe se merr kurre!!!!:p:p:p:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2005 22:52
Cx55 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cx55 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cx55 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Cx55't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cx55 Shto Cx55 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cx55 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

une do doja te behesha i dashuri i SYRIT se qenka e pasur vahahahahahahahhahahahah ............lol.
te pershendes SYRI

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2005 22:54
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cx55
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: ne byro me dashoren
Mesazhe: 231

Citim:
Po citoj ato që tha etniku78?
une do doja te behesha i dashuri i SYRIT se qenka e pasur vahahahahahahahhahahahah ............lol.
te pershendes SYRI


kadal re daj se duhet te presesh dhe nja 7 vjet te pakten te martohesh me sy kaltren

shnet e gjith te mirat

__________________
Burri qe eshte burre e ēon taven ne furre dhe se merr kurre!!!!:p:p:p:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2005 17:20
Cx55 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cx55 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cx55 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Cx55't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cx55 Shto Cx55 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cx55 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DMX_feat_2PAC
**STREET_SOLDIER**

Regjistruar: 24/03/2004
Vendbanimi: ''''GaNgStA-NaTiOn''''
Mesazhe: 157

seriozisht dua te behem futbollist..dua te luaj me kombetaren e shqiperise.
futbollin e kam filluar qe 5 vjet kam qen ne ekipe futbolli ne pogradec per 4 vjet...kur leviza ne amerike u futa me nje ekipin e Clifton Stallions per 2 vjet..luaj edhe per gjimnazin..un se vleresoj veten si lojtar po vleresimet e presoreve dhe njerezve qe me kan pare kan qen pozitive mund te them,,
kjo esht endra ime dhe ishalla me realizohet

__________________
_-_LiFe Is a BitCh_-_ DePeNd On HoW U TrEaT HeR_-_ U MiGhT gEt RiCh_-_

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 19:42
DMX_feat_2PAC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DMX_feat_2PAC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DMX_feat_2PAC (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė DMX_feat_2PAC't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: DMX_feat_2PAC Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

mua me pelqen bussines administration ose medical

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2005 19:06
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Don_Mondi
papuns

Regjistruar: 14/05/2003
Vendbanimi: uk
Mesazhe: 43

une do kisha qef tu besha lottery winer


e sa nice

__________________
nkrast

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2005 14:46
Don_Mondi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Don_Mondi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Don_Mondi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Don_Mondi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Don_Mondi Shto Don_Mondi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Don_Mondi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > cfare ju pelqen te beheni ne jete(dhe pse?)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.