Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > perse femrat shqiptare!!!!!!
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vdekja_22
I zhgenjyer Xfundimisht

Regjistruar: 20/12/2005
Vendbanimi: Big City Life
Mesazhe: 219

Ida

Nuk flas per rangun tend sepse te pakten ti dukesh ndryshe, ose komplet ndryshe.
E kam fjalen per ato vajza qe liria e tyre i vret, i shkaterron.
Nese ne behemi xheloze e ndjehemi keq per keto fenomene tregon qe ne i duam vajzat shqiptare. Une personalisht nuk kam merguar kurre e ndoshta nuk mund te flas nga eksperienca personale. Shume prej jush mund ta bejne kete, mendoj...

__________________
Lavdia eshte juaja...
Hakmarrja eshte imja....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2006 19:32
Vdekja_22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vdekja_22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vdekja_22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vdekja_22 Shto Vdekja_22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vdekja_22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

ke te drejte kur thua qe liria te vret.
ta dish se edhe ne i duam djemte shqiptare.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2006 08:52
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

te lumte Ida

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2006 11:55
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

Flm Lela, por te verteten thashe.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2006 12:03
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vdekja_22
I zhgenjyer Xfundimisht

Regjistruar: 20/12/2005
Vendbanimi: Big City Life
Mesazhe: 219

Thumbs up

Eh pra

Rrofte dashuriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

__________________
Lavdia eshte juaja...
Hakmarrja eshte imja....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2006 15:00
Vdekja_22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vdekja_22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vdekja_22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vdekja_22 Shto Vdekja_22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vdekja_22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
freespirit
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 16/12/2004
Vendbanimi: ne boten time
Mesazhe: 525

Citim:
Po citoj ato që tha Animal



ka dhe nga ato femra qe nuk duan ti shohin me sy meshkujt shqiptare, e jo pastaj te lidhen me to.


Fatekeqesisht eshte e vertet po e di ti qe s'mund tu vesh edhe faj sepse meshkujt shqipetar ta nxijne pak jeten kjo kuptohet ne menyren me te "embel te mundshme". Kam vene re qe keto jane ato vajza qe kane nje fare edukimi dhe e kane asnjanesuar veten nga menyra e pikepamjes shqipetare siomos asaj mashkullore. Kur njeriu arrin nje loj pavaresie personale s'jeton dot pa hapesiren e tij dhe pikerisht ketu meshkujt e huaj jane me te tolerueshem edhe me elastik ( ne pergjithesi). Megjithate meshkujt shqipetar kane ndryshuar shume per mire.
pershendetje

__________________
Don't be afraid to show your true colors.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2006 03:41
freespirit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė freespirit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me freespirit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: freespirit Shto freespirit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto freespirit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

une skam ndryshu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2006 19:44
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

Citim:
Po citoj ato që tha freespirit

Fatekeqesisht eshte e vertet po e di ti qe s'mund tu vesh edhe faj sepse meshkujt shqipetar ta nxijne pak jeten kjo kuptohet ne menyren me te "embel te mundshme". Kam vene re qe keto jane ato vajza qe kane nje fare edukimi dhe e kane asnjanesuar veten nga menyra e pikepamjes shqipetare siomos asaj mashkullore. Kur njeriu arrin nje loj pavaresie personale s'jeton dot pa hapesiren e tij dhe pikerisht ketu meshkujt e huaj jane me te tolerueshem edhe me elastik ( ne pergjithesi). Megjithate meshkujt shqipetar kane ndryshuar shume per mire.
pershendetje



nga nje ane ke te drejte te huajt jane me te tolerueshem lal por ata jane teper te tolerueshem do te thoja dhe pranoj disa gjera qe nuk jane aspak normale per tu pranuar...
dhe te gjithe djemte shqiptar kane hecur shume perpara por nuk mund te tolerojme disa gjera sic tolerojne djemte e huaj.

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2006 19:49
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


posi po veme drejt europes ne.... dime shume ne shqiptaret... po kur del nga erresira direkt ne drite te vriten syte dhe nuk shikon per nje fare kohe, dhe ecen ku te vene kembet, pa pare se ku shkel... kur te hapin syte shqiptaret do ta marrin vesh se ku kane shkelur gjithe keto vite )


Me e keqja jane ata meshkuj qe nuk pranojne te dalin fare nga erresira. Duan ti mbajne dhe femrat ne erresiren e tyre.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2010 15:57
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

kisha heq sore me shkruajtur ketu vetem lexoja por ja qe s'te lene rehat :D

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Me e keqja jane ata meshkuj qe nuk pranojne te dalin fare nga erresira. Duan ti mbajne dhe femrat ne erresiren e tyre.



nejse mendja e c'dokujt eshte e lire te mendoje dhe te veproje sic ia ka qejfi se demokarci kemi (nuk eshte gabim fjala di se cfare them )

shume tema u hapen ne kete bisede dhe kjo ishte nje bisede e thjesht fare qe bera me nje goce vendase ketu ku jetoj se me pare se kisha marr si per keq kete gje qe benin gocat Shqiptare ketu, dhe thjesht e vura ne dukje ketu per te blere me shume gjera rreth te qenit ne vend te huaj dhe tua kalosh vendesve... (dhe ju goca mos prisni te hapim ne djemte per veten tone, hapni nje temi te njejte ku te flasi per djemte Shqiptare )

nuk i shtyj me hurrat tek kjo teme se sa me shume ti shtysh aq me shume merr flake zjarri...

Ndersa per ty Debora nje histori te vjeter kam per te thene per ata qe nuk ndryshojne mendje dhe thjesht vepro me menyren tende

ishte njehere nje djal qe ishte ne moshe per tu martuar por i thoshte gjithmone te jatit une dua dy nuse me nje nuk martohem (kokeshkrehte nuk martohesh ky me nje) kaluan dy vjet tre dhe ky perseri nuk martohesh me gocat qe i benin prinderit se donte dy njeheresh, dhe duke i folur gjithmone i jati arriti ti mbushte mendjen te merrte njeren njehere dhe mbas 3 muajsh te merte nusen e dyte, nejse u be dasma mire e bukur dhe kur erdhi ora per gjume i jati i ketej djalit merr nusen dhe i thote

- degjo ti nuse, ai djali im qe sapo u martove do dy nuse dhe keshtu ia kemi premtuar qe mbas 3 muajsh do ti bejme nuse tjeter keshtu qe merr masat...

ngriti njehere vetullen lart kjo nusja, vuri buzen ne gaz dhe u drejtua nga dhoma ku po e priste burri, u zhvesh dhe gili vili burri siper saj, sa u lodh ai dhe u shtri nga krahu tjeter i krevatit i hipi kjo dhe tere nata e pare keshtu kaloi, po keshtu edhe nata e dyte edhe nata e trete nga fundi i javes ky djali qe donte dy nuse spo vinte me ne pune, dhe nga fundi i muajit i thote i jati

- djalo kam lene nje takim neser une per te pare nje goce se edhe 2 muaj afat kemi kur do ti bejme gati gjerat..

e pa njehere keshtu te jatin ai si me medyshje dhe i thote

- baba une neser e kam lene te iki nga daja dhe do rri nje jave andej

- ne rregull -thote i jati- si te duash por mos me thoje pastaj qe pse

- kur te kthehem nga daja do ta bisedojme perseri -thote djali duke mbajtur mesin - 

 qe ne mengjes heret niset per nga daja ky dhe  duke ecur rruges sheh nje tufe me dhi dhe mes tyre vetem nje cjap, dhe duke e pare si me gjynah i thote

- a i shkreti ti qe te kane lene mes kaq dhive ty vetem, une doja dy nuse, njeren me bene deri tani dhe po iki nga daja te marr pak veten jo me te marr te dyten as qe me vete me mendja fare... do vish me mua nga daja per pushime

 

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2010 18:44
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:14 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > perse femrat shqiptare!!!!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.