Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Ne cilat qytete te Shqiperise keni qene?
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Post

Ne cilat qytete te Shqiperise keni qene?

Kam shetitur shume vende te ndryshme te Shqiperise qe ne moshe te vogel dhe gjithmone me ka pelqyer te udhetoj dhe ti vizitoj te gjitha qytetet e Shqiperise po te kisha mundesi:

Me poshte po rreshtoj ku kam qene:

Shkoder
Kruje
Peshkopi
Lezhe
Durres
Tirane
Fier
Lushnje(Divjake)
Elbasan
Vlore (Uje te ftohte, nje mrekulli)
Berat
Pogradec (Tushemisht)
Korce(Dardhe, Mborje, Drenove)
Sarande (Ksamil, Butrinti)
Gjirokaster

E kam merak qe nuk kam qene kurre ne Llogara dhe me rastin me te pare dua ta realizoj.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2005 14:18
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Kom qen ne
Katun i Ri, Manez, Vorrozen, Golem,Maminas, Rrogozhine, Luz i vogel, Vrap. Etj,
Enderr kom me pa Bregun e Lumit.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2005 22:15
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Tirane, Vlore, Dhermi-kemi kaluar aq mrekulli sa kurre s`mendoj te kaloj pushime te tilla,
Lushnje, Fier, Tepelene,Kavaje,Durres,
Korce(shume qytet i paster dhe njerez te qete!),
Sarande,Gjirokaster,Shkoder,Lezhe,Lac,Kruje,Tropoj
e,
Shengjin,Mahmurras,Fushe Kruje,Mezes(fshat i tiranes),
Peje(Kosove), Kelmend(Malesi),Gradec(Malesi),
Saver,Valias,Terbuf,Pogradec,nje zot e di sa kam shetitur une!
Te lavdishme qofshin ato vite qe kurre me nuk kthehen!
Vetem qef, vetem pushime, vetem gjalleri e buzeqeshje ne fytyre dhe ne zemer!!!

Pashim dhe urime per temen!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2005 22:22
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
korcar
Anetar i ri

Regjistruar: 12/06/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2

Une jam nga Korca kshu qe kam qene ne Korce, te tjerat jane:
Tirana
Elbasan
Puke (kur isha 3 vjec vajta me Xhaxhallaret te shikonim xhaxhin)
Librazhd
Maliq
Plasa (fshat nga Korca ku kam lindur)
Kuc( fshat pas Plases, vinim me klasen dhe loznim fshat me fshat me top, pseudonim per Futboll)
Belorta,
Dishnice,
Bilisht,
Zemblak,
Pogradec,Drilon,
Prespe. (liqeni i vogel)
Floq,
Voskop,
Voskopje,
Goskove,
Mborje,
Pojan, Pendavinj,Rembec, etj fshatra ne Korce.

__________________
Une jam puro Korcar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2005 16:04
korcar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė korcar Vizito faqen personale tė korcar't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: korcar Shto korcar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto korcar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
naimi
puntor ipa lodhur

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: ch
Mesazhe: 533

Durres Tiran

Tung.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2005 21:35
naimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė naimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me naimi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė naimi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: naimi Shto naimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto naimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

une kam qene ne:

1.tirane
2.durres
3.kavaje
4.rrogozhine
5.lushnje
6.berat
7.fier
8.tepelene
9.gjirokaster
10.sarande
11.vlore(dhermi,jale,borsh)
12.himare
13.kruje
14.lezhe
15.shkoder
16.elbasan
17.librazhd
18.pogradec
19.korce
20.permet
21.divjake

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2006 11:33
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha juve
Kom qen ne
Katun i Ri, Manez, Vorrozen, Golem,Maminas, Rrogozhine, Luz i vogel, Vrap. Etj,
Enderr kom me pa Bregun e Lumit.




HALLALL TA BEFTE ZOTI !!!
"OH SA KAM QESH...!"

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2006 10:52
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
werwolf
Anetar i ri

Regjistruar: 09/01/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 15

ne kallamishtez nuk ke qene?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2006 17:37
werwolf nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė werwolf Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me werwolf (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: werwolf Shto werwolf nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto werwolf nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

tirane
kruje

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2006 17:56
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Ne te gjitha qytetet.

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2006 18:21
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Ne cilat qytete te Shqiperise keni qene?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.