Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

usa600

hahahah lal une nuk jam korcare
Nuk kam qene ne korce jo po jam e semure me garip

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2004 17:24
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Hey Antik la ca thua ti o.... Himara qytete me vete ahahhaaha
Himara s eshte qytet la Himara eshte fshat i VLORES ok...

Pastaj sa per tu bere me e sakt me shume nga ato te dyja me pelqen downtown VLORA ok


pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2004 18:33
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

u.s.a600 thuhet Kuç jo kuq vlla. Dhe wow, si e gjete ti mo? Me paske lexuar mendjen...lol.

hahhaha, ej o VLORA2003, downtown Vlora he patriote..hallall, good one (*_*).

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2004 19:21
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Talking

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2004 19:21
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
u.s.a600
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/10/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 164

Jam Vlonjate

Citim:
Po citoj ato që tha JaM_VlOnJaTe
u.s.a600 thuhet Kuç jo kuq vlla. Dhe wow, si e gjete ti mo? Me paske lexuar mendjen...lol.

hahhaha, ej o VLORA2003, downtown Vlora he patriote..hallall, good one (*_*).



po c'beri Kuq dhe c'beri Kuç ti prap andej je dhe di shume barcaleta per ata te Kuuuuuuçit zemra.
Po c'jeni cope cope ju nga Vlora, mendjen aui e keni po hajt mo......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2004 07:53
u.s.a600 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė u.s.a600 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me u.s.a600 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: u.s.a600 Shto u.s.a600 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto u.s.a600 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

Re: Jam Vlonjate

Citim:
Po citoj ato që tha u.s.a600


po c'beri Kuq dhe c'beri Kuç ti prap andej je dhe di shume barcaleta per ata te Kuuuuuuçit zemra.
Po c'jeni cope cope ju nga Vlora, mendjen aui e keni po hajt mo......



po na shan ti tani ne na vlora hmmmmmmmmmm?? mund te pyes une ty nga je? qe sdike dhe te ndash diferencen midis kuç dhe kuq meso hahahahahahaha pastaj shaje ok

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2004 11:53
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
u.s.a600
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/10/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 164

vlora angel

po kush u shan juve moj zemer, c'me duhet mua t'ju shaj juve, ju jeni si shpirt.
ehhh c'me gjeti me keta vlonjatet, se po ta merrni vesh nga jam une ju do ikni me vrap nga forumi, por une iu dua te miren prandaj nuk po e them ciaooooo zemra.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2004 12:31
u.s.a600 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė u.s.a600 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me u.s.a600 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: u.s.a600 Shto u.s.a600 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto u.s.a600 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

usa600

E po cja fut kot ti lal thuaje he mo nga je se na plase lol
Oj goca mos e korigjoni usa600 se ben edhe no nje gafe se
ka ren cuni ne dashuri mer dreqka edhe nuk e ka menjen ne vend lol hahahahahahahah

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2004 13:47
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
u.s.a600
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/10/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 164

Re: usa600

Citim:
Po citoj ato që tha SEXY_GIRL05
E po cja fut kot ti lal thuaje he mo nga je se na plase lol
Oj goca mos e korigjoni usa600 se ben edhe no nje gafe se
ka ren cuni ne dashuri mer dreqka edhe nuk e ka menjen ne vend lol hahahahahahahah


E moj ti erdhe , se ty te kisha mangut, korcare e dreqit ti trala laa tere jeten ngele , me nje vend i bie fyellit po si te kam me shendet zemra.....po te marr me te mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2004 13:58
u.s.a600 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė u.s.a600 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me u.s.a600 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: u.s.a600 Shto u.s.a600 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto u.s.a600 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Cool

hahhaha vloga-angel mire e the hon. Ej o usa600 po he derman aq turp paske mo nga je saqe nuk e thua dot :-P....

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2004 19:25
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.