Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
uragani
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 08/10/2003
Vendbanimi: UK
Mesazhe: 92

Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Deri para pak kohesh femren shqiptare nuk e nderroja me gje ne bote por fatkeqesisht tashme kam nderruar opinion. Te kesh nje histori sot me nje shqiptare do te thote te kesh halle te medha ne kurriz.
Nje shoku im thote:
"Nuk ke ce do hasmin po te kesh nje femer shqiptare per te dashur".
Sa djem te rinje kane ikur per pambuk sepse jane ngaterruar me njeri tjetrin per femrat. Gjithmone u eshte vene faj djemve qe jane gjak nxehte te ashper e te nxituar por pothuajse kurre nuk i kane fajesuar femrat. Jane ato qe me sjelljet e tyre provokojne konflikte dhe nuk po dine si te frenojne veten. Flitet shume per femrat besnike por nga cfare po na degjojne veshet eshte bere per te hedhur syte large.
Te ulesh ne nje bar ne shqiperi do te flirt-osh "syrazhi" me te gjitha femrat e lokalit.
Hajde dhe martohu me shqiptare po deshe......

.... mortjaaaaaaaaaaaaaa........

__________________
..nga ferra e vogel del lepuri i madh...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2004 13:28
uragani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė uragani Kėrko mesazhe tė tjera nga: uragani Shto uragani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto uragani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dodgy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 470

Un per vete nuk di gje se cfar behet.
ndoshta ke te drejt!

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2004 16:51
dodgy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dodgy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

uragani une ty do te te coj me dhl ndonje nga keto vendaset e mia ketu qe t'ja ndiesh lezetin, te punosh si kale gjithe diten nga mengjesi ne darke ta mbash, te ta dredhi jo ne diskoteke po me te gjithe, edhe kur te ndaheni te t'i marre te gjitha token shtepine femijet plus dhe gjysmen e pasurise edhe pse ajo nuk ka investuar asnje qindarke.

ate po do e kishe hak dhe pastaj flisje keshtu.

te huajat i ke vetem te dashura ose vetem bashkeshorte.
shqiptaret i ke motra gra shoqe bashkeshorte dhe mbi te gjitha nuk e kane konceptin qe mbi veten e tyre nuk vene askend.

leqe ka disa tipa qe nuk ja vlen fare t'u japesh shpjegime se nuk ua kap truni.

mortja ty ishalla

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2004 19:17
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Provoni e provoni e pastaj serish ne baze ktheheni,histori e njohur kjo gjate 14 vjeteve!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2004 20:14
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha analistja
shqiptaret i ke motra gra shoqe bashkeshorte dhe mbi te gjitha nuk e kane konceptin qe mbi veten e tyre nuk vene askend.o ana, po une qe kam dhe moter dhe grua dhe shoqe dhe bashkeshorte si tja bej??? Ta provoj nje te huaj......

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2004 21:38
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
uragani
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 08/10/2003
Vendbanimi: UK
Mesazhe: 92

Analistja.......

Une, po te kisha ty te dashur do te trajtoja shume keq.......

Ato te huajat qe ti permende kane nje costo, sic e the edhe vete qe tee marrin femije, shtepi e katandi. Keto shqitaret te tradhetojne per nje xhiro me Benc.

o mortje.....

Nuk po dini cfare kerkoni. Po i beni te gjitha per asgje. Jeni rremuje.

...verrem jua befte (sic jua a ka bere perendia)......

__________________
..nga ferra e vogel del lepuri i madh...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 01:56
uragani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė uragani Kėrko mesazhe tė tjera nga: uragani Shto uragani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto uragani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Mos uragan se na ofendove analisten

Uragani te jap njefare te drejte ne kete ane. Deri dje dhe une isha nacionalist i verbuar por me jane neverit disa tipa qe jetojne ne shqiperi sikur po japin shpirt pa nje pike shprese per te ardhmen ne nje shoqeri shume te prapambetur. E di qe s'eshte faji i tyre. Femra shqiptare me te vertet eshte besnike dhe tradicionale asnje se mohon por te lutem mos filloni nga stereotipet per te huajat sic kjo me lart. Nuk eshte aspak e vertet por as e drejte ky gjykim. Ajo varet gjithashtu nga moralet e vete individualit gjithashtu dhe nga cila klas shoqerore e familjare ajo perket.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 03:31
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

shenjo ty ta jap te drejten te provosh te huaj vetem jo kto ktu ku jam una hahahah se e di si thone kush pi ujin e cekes helmohet gjithe jeten

endro un njof vetem ceket dhe shqiptare. kuptohet krahasimin e bej mes kultures ketu dhe kultures sime.

uragan varferia i ka te gjitha por mos kalo ne pergjithesime.
1) ne te dy nuk do shkonim si tipa se do rrifeshim gjith diten hahahah
apo nuk kam marre ca mesime kickboxing

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 10:01
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dancenation
Only in girl's searching

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Diku ketu ne pogradec
Mesazhe: 85

shqiptare mor vella.

ne itali megjithse te martuara 80% e grave shkojne me te tjere.

__________________
Qejfi paguhet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 13:17
dancenation nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dancenation Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dancenation (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė dancenation't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: dancenation Shto dancenation nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dancenation nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
badgirl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/08/2004
Vendbanimi: askund & gjithandej
Mesazhe: 54

Unhappy

varet nga karakteri jo nga nenshtetesia apo jo???

Me vjen keq qe degjoj gjera te tilla ato qe jane k.....a jane ama s'mund te futen gjithe ne nje thes apo jo? ne fud te fundit ka me shume te mira , te pakten keshtu mendoj une.....
Ketu ku jetoj une ka nga te gjitha llojet dhe kur vjen puna (ashtu sic tha edhe amor ) shqiptare pasi i kane provuar te gjitha martohen me shqiptare


Ajo qe ka per ta dredhur do ta dredhe ....
mos na pergjithesoni keshtu se ne fund te fundit baballaret tane s'jane budallenj....

Respect

__________________
... just pay it forward

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2004 18:19
badgirl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė badgirl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me badgirl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: badgirl Shto badgirl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto badgirl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.