Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Fizikė dhe Astronomi > Celsi i universit
Gjithsej 13 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 863

Ja, sikur te mos mjaftonin sinjalet nga brenda tokes, tani po vijne edhe nga Hapsira lart.
http://www.respublica.al/2018/01/10...a-hap%C3%ABsira
Duhet te jemi vigjilente si ne kohen e xhaxhit, qe ruhej si nga imperialistet amerikane nga njera ane, ashtu dhe nga social-imperializmi sovjetik, ne anen tjeter, si nga konservatorizmi, por edhe nga liberalizmi, si nga shfaqjet e huaja, por edhe nga zakonet prapanike te brendeshme.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2018 11:05
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 863

Ja si behet i padituri, dhe nuk eshte lajm i panjohur!
http://www.respublica.al/2018/02/01...shimin-e-poleve
Germo e germo token, merri te gjitha materialet ferrore, e qarte qe do dobsohet fusha magnjetike e saj! Mbushe hapsiren me satelite, keshtu pengoje bashkveprimin e tokes me diellin, dhe pastaj habitu pse edhe graviteti ka pesuar ndryshime!

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2018 11:01
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Fizikė dhe Astronomi > Celsi i universit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.