Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Jam kurioz
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Citim:
Po citoj ato që tha fugazi
e kam fjalen o vlla, kur tfyn dikush, ti mos rri duke i permend figurat e shquara tkombit vetem bjeri nsopate kokes



ke drejte altin!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2012 22:02
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fugazi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 33

a je i sigurt qe e din se per ca je tu fol nket moment

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2012 22:04
fugazi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fugazi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fugazi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: fugazi Shto fugazi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fugazi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
altini
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 30/01/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRA4001



ke drejte altin!



Po ti mu me degjon?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2012 22:35
altini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė altini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me altini (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: altini Shto altini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto altini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Une kisha 1 pyetje se di sa e vertete eshte

me kan thene qe kur shkon mik neper shpiat e ketyre verioreve zona te thella kuptohet tlejne femren e shpise ne dhome me fjet me ty.

Une kur e kam degju se kam besu por meqe u hap kjo teme po pyes dhe un njehere.



Kjo eshte e vertet, dhe behej sepse tregonte sesa besim/vleresim kishte i zoti i shpise tek MIKU qe kishte ardh. Po nata ishte e gjate dhe surprizat qe ofroheshin nen shtresa ishte edhe me mistike...

Miku me gjethe fiku kenaqej tere naten e zotit dhe ne fund ikte si MIK i nerum dhe i respektum deri ne detaj

dhe nuk i vinin te flinin vetem me Grate por edhe vajzat e shpise...

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 10:25
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Misha


Kjo eshte e vertet, dhe behej sepse tregonte sesa besim/vleresim kishte i zoti i shpise tek MIKU qe kishte ardh. Po nata ishte e gjate dhe surprizat qe ofroheshin nen shtresa ishte edhe me mistike...

Miku me gjethe fiku kenaqej tere naten e zotit dhe ne fund ikte si MIK i nerum dhe i respektum deri ne detaj

dhe nuk i vinin te flinin vetem me Grate por edhe vajzat e shpise...



Une e kam lexu ke 1 liber sme kujtohet autori i huaj tani, shpjegonte qe ky zakon ndodhte per arsyen e vetme qe femijet qe lindin te kishin gjak te paster jo te perzjere brenda fisit. Ktu behet fjale per zona te thella ku gjithsej ishin 3-4 kulla ne ate komune e nga keta te gjithe ishin vellezer apo kusherinj.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 15:12
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

dmth kesaj i thone...pune alpinesh gjelle qensh......

Edhe une isha e sigurt kur e thashe pasi e kam lexuar kete

se mos ofendohet njeri ,por kjo ka pas ndodh shume kohe me pare.....mbase e tashi se di

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 16:38
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha Misha


se mos ofendohet njeri ,por kjo ka pas ndodh shume kohe me pare.....




Ohhh che sollievo ...

Misha me ato buz ti, nuk besoj se secchiona! si i thon shqip secchiona? Se mo na merzitet misha

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 16:44
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

avash se u njome bruno....
Nuk merzitem une se nuk jane te miat. Por edhe nese do ishin c'lidhje kane ato me temen? Te jesh i bindur se ato buze nuk kane lidhje me ato buze qe ti aq fort i enderron.....me kupton???

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 21:47
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Kush ka mundesi ta fshije kete teme. Vetem ne kosh e ka vendin.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 22:39
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

temen do e fshijm se asht ofenduese ndaj maleve por, pa ofendu te tjeret ka shprehje edhe per fushen.
Te them te drejten se kisha par kyt teme, por ai qe e ka hap e kam marr at qe meriton....ehehe per kyt nuk bajm perpara na Shqiptart dona me zgjedh se kush asht ma i mir dikush qe ofendon, apo dikush qe shikon ofendimin duke perqeshur dijshmerisht qe esht me lart se aj.

Tema mbyllet !

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 22:46
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Jam kurioz

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.