Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi? Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 3.33.
Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

O shkodra, pse po me duket se ke pire leng shebele? Shume hidhesire ke ne menyren si shprehet. Na ketu jena miq e shoke dhe nuk ka pse te shfrysh e shfrysh sikur po flet me Bajlozin.
Apo jo.

Pra dylan nga je ti se do shkoj ket vit ta shoh se ku te rrit nana qe je ba kaq sexy?
e mir mir ma rrit mendjen mir po ben ( ca u be me foton ma bere apo jo se ja timen po ta dergoj tani me thuaj sexi apo jo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2012 21:51
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Ne Tushemisht jane edhe njerezit shume te mire .

Une kam kusherinj ne hyrje te Pogradecit dhe atje kam pire vere nga fucia direkt
Kam provuar pesh Belushka dhe Koran --Peshku i detit eshte me i mire

Po ne Pogradec ta servirin koranin pergjysem --te ndare per se gjati --hahahahahha --Komplet kursimtare

Ata kane kercyer zbathur, se kane qene bere gati te futeshin ne krevat --Ose ndoshta sa jane cuar nga krevati .....


Lokalet ne hyrje te Pogradecit , buze liqenit jane shume te bukur --Jane te gjithe lokale druri dhe duken shume romantik ne dimer mbuluar me debore , ndersa liqeri eshte perarshi....

Atje ne liqen kur lahesha une ne behar , kam pare edhe gjarprinj ---Ishte skandal .
Ata kusherinjte e mij thoshin jane gjaprinj uji , dhe nuk te hane --Por ishte frike ....

Edhe fshati Lin ne Pogradec duhet t ejete shume i bukur, se ka nje si gadishull te vogel atje , -por une nuk kam qene ndonjehere ......

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 00:06
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
Ne Tushemisht jane edhe njerezit shume te mire .

Une kam kusherinj ne hyrje te Pogradecit dhe atje kam pire vere nga fucia direkt
Kam provuar pesh Belushka dhe Koran --Peshku i detit eshte me i mire

Po ne Pogradec ta servirin koranin pergjysem --te ndare per se gjati --hahahahahha --Komplet kursimtare

Ata kane kercyer zbathur, se kane qene bere gati te futeshin ne krevat --Ose ndoshta sa jane cuar nga krevati .....


Lokalet ne hyrje te Pogradecit , buze liqenit jane shume te bukur --Jane te gjithe lokale druri dhe duken shume romantik ne dimer mbuluar me debore , ndersa liqeri eshte perarshi....

Atje ne liqen kur lahesha une ne behar , kam pare edhe gjarprinj ---Ishte skandal .
Ata kusherinjte e mij thoshin jane gjaprinj uji , dhe nuk te hane --Por ishte frike ....

Edhe fshati Lin ne Pogradec duhet t ejete shume i bukur, se ka nje si gadishull te vogel atje , -por une nuk kam qene ndonjehere ......Fshati Lin?
Jo Mondi.
Nuk dua te flas po thone qe jane buze ujit te palare.
Llafe gjanem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 00:23
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Cili eshte vendi me i bukur ne Shqiperi?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.