Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Jam kurioz
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
altini
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 30/01/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Jam kurioz

Jam kurioz te dij pak me shume mbi traditat Shqiptare te vendeve veriore.

A mund te me permendni ketu nje liste e cila tregon maloke te njohur dhe te panjohur te cilet kan mbajtur besën?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 19:03
altini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė altini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me altini (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: altini Shto altini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto altini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Une kisha 1 pyetje se di sa e vertete eshte

me kan thene qe kur shkon mik neper shpiat e ketyre verioreve zona te thella kuptohet tlejne femren e shpise ne dhome me fjet me ty.

Une kur e kam degju se kam besu por meqe u hap kjo teme po pyes dhe un njehere.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 19:31
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
altini
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 30/01/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Po pra edhe une e kisha degjuar kete. E vertete eshte kjo?
Kam shume pyetje ne lidhje me kete teme. Psh, nqs nuk te pelqen gruaja ... a te vret ai maloku?
Por nqs ti i thu 'me jep gocen, ne vend te gruas', a ofendohet ai?
Po shpella e dragobisë ku eshte egzaktesisht dhe a lejohet seksi me kafshet ne ate shpelle?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 19:40
altini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė altini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me altini (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: altini Shto altini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto altini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

une du me dit dhe etimiologjine e fjales malok si dhe shpjegoj ketu qe keta maloket ne qeveri me kane merzit aq shume sa qe me hap ndonjeri bande te tipit hakmarrja per drejtesi jam gati te shkoj te behem deshmore per memedheun

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 19:54
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Po na habisni si moj flika femra e shtepise me mysafirin dhe brenda ne shpelle u beka dashuri me kafshe se kisha degjuar naj here sme besohet ....ku o piktori iher te me shuaje kureshtjen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 20:20
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Po na habisni si moj flika femra e shtepise me mysafirin dhe brenda ne shpelle u beka dashuri me kafshe se kisha degjuar naj here sme besohet ....ku o piktori iher te me shuaje kureshtjen


kyt me kafshet se di ose me sakte e di qe mund te ndodhi gjithanej ku ka rob te semure e quhet zofili por per ket punen e femrave ma tha te sigurt 1 shoku im kur kishte shku anej

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 20:22
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
altini
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 30/01/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Mor po une nje gje nuk po kuptoj.
Ky forumi ketu nuk ka maloke?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 20:26
altini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė altini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me altini (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: altini Shto altini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto altini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Bionde do i pergjigjesh ti a une ketij altinit?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 20:28
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Jam kuriozeee

ky altini , mduket si ftyr e pare , ma konfimon pak altin?? malcor ,jugor , mesfushor , etj etj...
se helbete mos ja fus kot

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 20:41
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
altini
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 30/01/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

nga Tirana jam une bre lali.
Ce o doje te dije ndonje gjecke ti o?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2012 20:45
altini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė altini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me altini (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: altini Shto altini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto altini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:39 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Jam kurioz

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.