Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Jeta eshte fat apo zgjedhje
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

jeta eshte fat e zgjellje
shuem zgjellje qe bejme gjate jetes sdo thote qe ishte fati ashtu shiku qe jeme ne qe bejme veprimet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 02:58
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
jeta eshte fat e zgjellje
shuem zgjellje qe bejme gjate jetes sdo thote qe ishte fati ashtu shiku qe jeme ne qe bejme veprimetFataliste dmth.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 03:00
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Fataliste dmth.
se kapa ket mendim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 03:07
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jeta eshte fat apo zgjedhje

Citim:
Po citoj ato që tha EnyaCa te asht fixu edhe ty azili o zemer? Po fmi jane ata qe rrite ti dhe te lene me ik ne azil pleqsh? Do thush ti ja moren nuset, s`me dun ma! Jo zemer, aty rri shpi tande dhe gezo nipat e mbesat e tu, e meriton rrespektin dhe dashnin e fmive te tu. Kjo sme pelqen ktu ne US qe prinderit edhe billionera ne qofshin, perfundojn ne azil. Arsyeja se femise pasi te martohet si plas me se ca bahet me prinderit e tij( saj). Do thush ti kan jeten e vet, do krijojn familjen e vet. Mu Zoti mos ma bafte mbare ne jete, nese nuk ndihmoj Prinderit e mi apo Prinderit e bashkeshortit tim, njesoj sikurse do deshiroja une te me ndihmonin nje dite femijet e mij. Do thush ti,-Fantazo o Helga! Jo, aspak. Kena shume detyrime ne jete, ne nga erdhem? Nga mbime keshtu ? Kush na lindi? Edukoi? Shkolloi? Sakrifikoi? Kush?

Pra, mos mendo negativisht. Femijet jane te tute dhe ata kane detyrime tan jeten per TY.

Love Ua nuk banesh goca jeme, se nuse s'e kom n'dore me t'ba
detyrime nuk ka askush me t'pleqeru

puth

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 15:35
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Jeta = nje genjeshter e perditshme
Fati = nje llotari qe jo te gjithe kane mundesi te fitojne

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2009 17:08
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Jeta eshte vetem fat _

-Te jesh inteligjent sa te duash , po s'pate fat nuk te ecen--Kur ke fat sido qe te jesh do ecesh


Biles edhe jeta e Kozmosit tone eshte fat per planetin tone

Shkencetaret amerikane thane njehere ketu se ne galaktiken tone jane te pakten rreth 10 milion vrima te zeza , te vogla por qe jane njelloj te rezikshme per planetet .

Dhe nqs nje nga ato del ne rugen e planetit tone ......jeta planetit tone eshte ..... vulosur.


_Pra jeta eshte vetem fat_-

Por patjeter duhet te jesh i pregatiru ne jete si fizikisht dhe intelektualisht ne menyre qe cdo gje qe te sjell fati ta perballosh me sukse

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2012 04:26
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shaban cakolli
Anetar i ri

Regjistruar: 26/08/2008
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 23

mund te ndikohet edhe nga fati,po zgjedhjet behen me pune e mund

__________________
te jemi sė bashku

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2013 19:08
shaban cakolli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shaban cakolli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shaban cakolli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė shaban cakolli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: shaban cakolli Shto shaban cakolli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shaban cakolli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
moonlight
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/04/2010
Vendbanimi: bjhguijhmnbjkhl
Mesazhe: 656

Pak nga te dyja, - do thosha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2014 11:07
moonlight nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė moonlight Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me moonlight (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: moonlight Shto moonlight nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto moonlight nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Jeta eshte fat apo zgjedhje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.