Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Droga alcol seks
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Ncncnc

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2011 18:18
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

midis droges alkolit dhe seksit po zgjill seksin dhe pse pa alkol nuk bej dot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Shtator 2011 18:34
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Re: Droga alcol seks

Citim:
Po citoj ato që tha tyrryly
Shum persona mendojn qe kto tre fjale jan maksimumi ne jete iu duket vetja sikur kan gjithcka me pak fjale (parajsa) shum persona te tjere mendojn qe kto tre fjale jan zhgenjimi ne jete E verteta qendron se cdo kush person mund te beje cfar te doje ne jet pa i bere keq personit qe ka afer familja shoqeria e dashura.Ne fund te fundit te gjithve i pelqe te dalin nga vetvetja per nje moment.Si land i kam provuar te gjitha por jam akoma ai djal qe kur dal me mjes per te pire kafe nuk thojn ja ky drogaxhiu apo ja ky pijaneci apo ja ky putanieri etj etj...Ne perfundim cdo gje duhet me pas limit.E hapa ket teme sepse deri tashti shohe shum tema qesharake askush nuk flet per jeten reale tregojn gjithmon anen pozitive te dites nuk tregohen te sinqert
Droga(cocaina)alkoli,sex jane dalja nga vetvetja e personit per momente te caktura ku cdo njeri nga ne i enderron.Jeto kete jete t pakten nje here ne jave(weekend)e te ben mire!e kam provu dhe e provoj prape......kjo jete kushton shume dhe per nje punetore me 50eur ne dite as per nxemje nuk vlen.oooo asht jete luxx e kot shtetet nuk e kane konsideru monopol!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2011 23:53
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tpk
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 22/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Maksimumi ne jet per mu eshte behem moderator forumi qe te kem kontroll butonash mbi te tjeret.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2011 00:43
tpk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tpk Vizito faqen personale tė tpk't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tpk Shto tpk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tpk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
minor threat
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 71

un kam qen iher moderator plako. edhe mbeso kur tthem...kam provu endorfine te perzime me morfine po s'esht asgje nkrahasim me ndjenjen e fuqise qe ke kur je moderator. e mora kshu me injeksion ndamar...dhe mdha te skuqme sysh direkt...zemra filloi te me rrihte 5 here me shpejt...mu tha goja komplet po skisha etje. pastaj pash 1 si drite vezulluse dhe hyra aty brenda...aty filloi te vepronte moderatorlleku nvend tim. un isha si tip spektatori ndersa e shifja veten duke moderu. postoi njeri dicka aty...se pash hic se ca ishte...fup i futa i tfshime..ai mcoi mesazh pse ma fshive postimin. un i futa ban direkt. pastaj ja hoqa banin dhe i futa ban prap...e njejta gje si kur e shkel dike me makine pastaj i fut indietron dhe e shkel prap.
pastaj fillova te futesha neper tema e ti thoja te gjithve qe jan jasht teme...i thoja jeni jasht teme te gjith! i beja shkronjat e medha, te kuqe me nenvizim...rrahjet e zemres kishin shku 20 here me shpejt se normalja n'at moment...syt m'ishin zgurdullu komplet...dhe kisha i thike buke ndore...po rrija para laptopit me thike buke ndore duke fshi postime lart e posht majtas e djathtas. ndjenja e fuqise arriti kulmin ktu...dhe u ndjeva si Zoti...m'erdhi i deshire urgjente me i fut ban universit...se ishte komplet jasht teme. mora i cifte dhe fillova te gjuja zogjte...se po benin chit-chat pa vlere...kam fshi aq shum postime saqe filloi tu mdal gjak nga hunda. aty pastaj rash permbys ne 1 klimaks euforik. jua keshilloj tgjithve ta provoni tpakten 1 here ne jeten tuj ket moderatorllekun, esht droge hata

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2011 01:13
minor threat nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė minor threat Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me minor threat (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: minor threat Shto minor threat nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto minor threat nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
minor threat
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 71

mduhet te shtoj qe kishte ca efekte anesore shum kurioze ne jeten time reale. u gjenda iher ne 1 dhome me 6-7 cuna edhe po benim muhabet. bje muhabeti te emigracioni...edhe thot njeri “emigracioni te qi nonen”...mu sdi ca mkapi po sa degjova ket lloj fjalori u cova nga karrikja dhe shkova i rash nshpull direkt. ishte shum e cuditshme. mu desh pak kohe me e marr veten nga grushti qe mdha...po kur e mora veten fillova prap te ndjehesha cuditshem. kisha i ndjenje te papermbajtshme me rregullu mardhenjet ndernjerzore...filloi tu mu duk se kta robt po qendronin neper karriket e gabuara. se njeri ishte nga veriu po ishte ulur n'jug te dhomes...kurse i tjeter po fliste per politike po kishte vesh 1 bluze metallica...un u cmenda komplet...u ngrita dhe fillova ti leviz kta robt neper dhome si te ishin gure shahu...i thash ti duhet te rrish te kjo kategoria e dhomes ktu...ti tjetri ktu...ti hiqe at bluze dhe vish kostum e kollare. shkurt muhabeti u ngriten te gjith e mvun posht me grushta e shqelma derisa mra tfiket. qe ateher e kam len ket moderatorllekun se esht drog shum e rrezikshme. tani e mrapa bej vec drogera qe mund ti kem nen kontroll, si heroina

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2011 01:38
minor threat nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė minor threat Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me minor threat (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: minor threat Shto minor threat nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto minor threat nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tpk
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 22/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 54

Moderatorlliku eshte The Ultimate Rush plako.
Shume pak veta n'bot e provojn ate drog. E shof qe ti paske pas nji eksperience marramendese dhe efektet anesore te kane bere qe ta lesh ate droge.
Megjithate une e provoj shume rralle here, per te me bere te vetdijshem qe jam i gjalle se c'do gje tjeter me duket monotone. Kontrolli i butonave ne Internet eshte dicka qe nuk harrohet kollaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2011 02:53
tpk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tpk Vizito faqen personale tė tpk't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tpk Shto tpk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tpk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha minor threat
un kam qen iher moderator plako. edhe mbeso kur tthem...kam provu endorfine te perzime me morfine po s'esht asgje nkrahasim me ndjenjen e fuqise qe ke kur je moderator. e mora kshu me injeksion ndamar...dhe mdha te skuqme sysh direkt...zemra filloi te me rrihte 5 here me shpejt...mu tha goja komplet po skisha etje. pastaj pash 1 si drite vezulluse dhe hyra aty brenda...aty filloi te vepronte moderatorlleku nvend tim. un isha si tip spektatori ndersa e shifja veten duke moderu. postoi njeri dicka aty...se pash hic se ca ishte...fup i futa i tfshime..ai mcoi mesazh pse ma fshive postimin. un i futa ban direkt. pastaj ja hoqa banin dhe i futa ban prap...e njejta gje si kur e shkel dike me makine pastaj i fut indietron dhe e shkel prap.
pastaj fillova te futesha neper tema e ti thoja te gjithve qe jan jasht teme...i thoja jeni jasht teme te gjith! i beja shkronjat e medha, te kuqe me nenvizim...rrahjet e zemres kishin shku 20 here me shpejt se normalja n'at moment...syt m'ishin zgurdullu komplet...dhe kisha i thike buke ndore...po rrija para laptopit me thike buke ndore duke fshi postime lart e posht majtas e djathtas. ndjenja e fuqise arriti kulmin ktu...dhe u ndjeva si Zoti...m'erdhi i deshire urgjente me i fut ban universit...se ishte komplet jasht teme. mora i cifte dhe fillova te gjuja zogjte...se po benin chit-chat pa vlere...kam fshi aq shum postime saqe filloi tu mdal gjak nga hunda. aty pastaj rash permbys ne 1 klimaks euforik. jua keshilloj tgjithve ta provoni tpakten 1 here ne jeten tuj ket moderatorllekun, esht droge hata





Je i modh t'arrish te besh nje pershkrim pothuaj perfekt per punen e moderatllikut do te thote qe te paska lene shenja te keqija
Une them shyqyr qe t'paska len pasoja se si do t'vinte ky frymezim? Ishalla s'po t'bejne ban ketu se sikur u familjarizova me fjalorin tat

Une se kam provu ndonjehere moderatorrllikun jo per gje po sma kane ofru se do ti kisha shtrydh te gjithe pa perjashtim edhe ato qe do ishin mrena temes madje ata qe jane brenda temes i kam me teper qef me i pushkatu

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2011 08:35
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Droga alcol seks

...vetem nje nga keto te treja me terheq=e kam primare=me mire te vdes se sa te rrije pa ate

Per dy te tjerat; njeren as se kam provu KURRE dhe tjetra sme terheq hic.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2011 08:48
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
minor threat
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/11/2011
Vendbanimi:
Mesazhe: 71

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Ishalla s'po t'bejne ban ketu se sikur u familjarizova me fjalorin tat





http://www.forumihorizont.com/showt...?threadid=18494

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Nëntor 2011 10:58
minor threat nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė minor threat Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me minor threat (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: minor threat Shto minor threat nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto minor threat nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Droga alcol seks

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.