Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
LSD
Anetar i ri

Regjistruar: 07/03/2005
Vendbanimi: turqi
Mesazhe: 29

ok ok

mire bad_grawb_boy ne jete ajo eshte rendesishme te besh diçka te mire apo te keqe.por vetem se te besh keq eshte veper dhe te besh mire esdhte kryeveper...a jeni dakort ju?

__________________
RRofte emri shqipetar dhe shqiperia se e meriton dhe per kete duhet te bejme gjitheēka per madje te japim dhe jeten a jeni dakord te gjithe?poshte greqia dhe serbia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2005 14:37
LSD nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LSD Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LSD (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LSD Shto LSD nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LSD nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

"LSI"

si fillim nick-u im mund te jete edhe i shpifur por mos e shpif edhe me teper te lutem eshte "drawn" dhe jo "grawb"...nejse...
ore po ti nuk kishe se cfare te shkruaje dhe the hajt te shohim njehere shprehjen e ketij ketu dhe ...
mire mo mire dakort jam une po problemi eshte se kur dikush nuk eshte ne gjendje te beje nje kryeveper ben nje veper...
apo nuk eshte keshtu...
peace brother.

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2005 18:05
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LSD
Anetar i ri

Regjistruar: 07/03/2005
Vendbanimi: turqi
Mesazhe: 29

hakmarrje

mire une qe kam shtypur nje shkronje gabim po ti apo e bere qe te maresh haken

__________________
RRofte emri shqipetar dhe shqiperia se e meriton dhe per kete duhet te bejme gjitheēka per madje te japim dhe jeten a jeni dakord te gjithe?poshte greqia dhe serbia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2005 18:53
LSD nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LSD Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LSD (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LSD Shto LSD nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LSD nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

nuk "hakmerrem" kunder shqiptareve

LSD mos ki merak e plako se nuk merzitem une nese gabon nje apo disa shkronja,pastaj "gafa jemi njerez bejme" ...
gjithe te mirat ,
ciao

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Gusht 2005 19:42
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LSD
Anetar i ri

Regjistruar: 07/03/2005
Vendbanimi: turqi
Mesazhe: 29

pershendetje

me te miren po ben qe nuk hakmerresh kunder shqipetareve.te fala gjithe te mirat.

__________________
RRofte emri shqipetar dhe shqiperia se e meriton dhe per kete duhet te bejme gjitheēka per madje te japim dhe jeten a jeni dakord te gjithe?poshte greqia dhe serbia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2005 12:47
LSD nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LSD Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LSD (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LSD Shto LSD nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LSD nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

o he more ku ke humbur ti nga ke qene nuk je bere fare i gjalle...
po tani kujtohesh ti te japesh pergjigjen ndaj mesazhit tim?!!!
po nejse me mire vone se kurre apo jo ...


peace

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2005 21:02
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LSD
Anetar i ri

Regjistruar: 07/03/2005
Vendbanimi: turqi
Mesazhe: 29

epo

nuk kam pase kohe shume qe te futem ne internet.epo me mire vone se kurre apo jo e the dhe vete ti.

__________________
RRofte emri shqipetar dhe shqiperia se e meriton dhe per kete duhet te bejme gjitheēka per madje te japim dhe jeten a jeni dakord te gjithe?poshte greqia dhe serbia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2005 13:36
LSD nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LSD Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LSD (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LSD Shto LSD nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LSD nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DREAMS^BOY
Anetar i ri

Regjistruar: 02/12/2007
Vendbanimi: Peqin
Mesazhe: 1

Ngjyra E Syve.

Doriana Ejlli Po Mir Xhan Na E Thuaj Ti Cka Dashur Me thene Personi Ne Fjale Qe Kishte Shkruajtur Anglisht Ne Lidhje Me Ngjyren E Syve.
Pasi As Une Spo Arrije Ta Marr Vesh Sec Ka Dashur Te Thoje Ky Person

__________________
Ska Enigem Me Mire

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2007 20:54
DREAMS^BOY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DREAMS^BOY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DREAMS^BOY (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė DREAMS^BOY't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: DREAMS^BOY Shto DREAMS^BOY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DREAMS^BOY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

o c'ma plasin k*rin kta atdhetaret me kta propogandat si nacionbalista dhe atdhetar te tmerrshem, qe jam mese i bindur po te hyj turku apo serbi apo greku ne shqiperi kta dhoj tipash behen te paret te nderrojn fene dhe gjuhen, lere mos e pyet qe nuk do luftonin kunder tyre kurre, tani jane bere te gjithe heronj gjoja dhe patriota te t'merrshem, ikni o qyrraveca  e fshini qyrrat nga surrati. une jam shqiptar dhe do flas anglisht turrce dhe cfar te dua se s'me plas per ate patriotizmin tuaj fallco. dhe ne fund te dites e di qe jam me shqiptar dhe kam bere me shume per popullin/kombin tim se sa ju karkaleca...

FUCK OFF all you insects of the 15 century ballkans, all you thouht controlling fraks of nature, go and controll your wives and your fammilies if you can, cause here and in a reall world no one gives a flying fuck about your believs or so called nationalistic pride, here we come te express ourselves in anyway we feel like it, at that moment in time, and yes i'm more albanian then you all will ever be, and i have done more for my country then you will  ever do, in so many more ways then one... so fuck off... 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2008 12:30
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.