Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Jam kurioz te di pse?!?!
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
kurti me duket te qenkan ba fiskim gjanat se ska te mundur lere trurin e qete e heku dritave mllyllen apo hapen mos i shiko ca do me to si jo do perfundosh ne psikiatry
dhe kjo eshte according to frued sipas teje, apo jo!?!?
another cuntry never heard from

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2009 13:46
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

ketij jo vetem qe i fiken llampat rruges pa ka fillu me i bo qark te shkurter e truri

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2009 16:37
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
per zotin, dhe mos ma zgjaft zoti jeten as edhe nje sekond me qe kjo me ndodhi edhe tani.
pas postimit t'fundit qe bera ktu dola te bej nje vrap, meqe u zgjova nga gjumi rreth 5:20 te mbremjes...
duke u kthyer tek banesa tani, sapo duke kaluar rrugen, llampa mbi koken time u dogj...
shikova gjithkund perreth te gjitha ishin te ndezura pervec ksaj...

shume e cuditshme!!!

kshu o kur qan hallet me i tuf injorantesh qe s'te kuptojn kurt... shiko: per mendimin tim ti ke nje problem mistifikimi te t'merrshem psikollogjik... pra beson ne zot, lun bixhos e shoqerohesh me cifut, s'ka ku shko me keq, po hoqe dore nga te tre keto tragjedite, jo qe s'do te plasin mo pocat, por dhe do na mbyllesh gropen e ozonit qe po na prish natyren

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2009 17:25
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Cool

Citim:
Po citoj ato që tha erious
kshu o kur qan hallet me i tuf injorantesh qe s'te kuptojn kurt... shiko: per mendimin tim ti ke nje problem mistifikimi te t'merrshem psikollogjik... pra beson ne zot, lun bixhos e shoqerohesh me cifut, s'ka ku shko me keq, po hoqe dore nga te tre keto tragjedite, jo qe s'do te plasin mo pocat, por dhe do na mbyllesh gropen e ozonit qe po na prish natyren


vdeksha ma mire o zot he shif psikologu si pergjigjet na holli ne tjereve qe jemi injorante

u sherove me duket kurti gjete shpźtim ste duhet ma

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2009 21:41
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

hahahah, mbreme meqe dylan me beri me qesh aq shume me komentin e saj per nevoja "psikiatrike", vedosa tja them kte muhabet nje goce meksikane-amerikane qe ka nje jave qe sme del nga shpia....

duke bere sex iu dha nje e qeshur asaj qe as une nuk e kam ndaluar veten dot, kemi qeshur me ze te lart qe per nje moment edhe mu ul nga e qeshura e pa kontrollshme, se po imagjinonte se jam crazy dicka kshtu...
ngaqe nuk jam rruar dhe nuk kam dal nga shpia tash ne jave and i been smoking weed kto dite per here te pare tash 4-5 vjet

problemi eshte se juve ju duket cmenduri gjithcka qe eshte jashte normave tuaja, duke marr edhe stilin e jetes time, qe nuk punoj por rri neper shpi ne bixhame dhe rrezikoj me shume para ne nje dite sa ju mund te beni ne 2 muaj, kur merzitem neper shpi dal per nje jave rresht cdo nate deri sa lodhem...

dritat qe fiken i kam verejtur qe ndodhin shpesh, por nuk eshte se po dal jashte cdo nate ne kerkim, sic e kam shpjeguar thjesht me ndodh qe fiken, jo gjithmone dhe cdo hap, por aq shpesh sa me beri te dyshoj se eshte thjesht nje aksident

hahahah, kjo goca m'tha qe jam too hot=shume sexy qe edhe llampat plasin kur une i afrohem
i'm gone have to agree with that, ju mendoni cte doni:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2009 02:56
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Kurti, mos ke ate "syrin e keq" sic i thonim ne shqiperi. Dhe te them te verteten kur thoshon se dikush ak syrin e keq thonin se mund te thyeje llampen kur e shikonte

Mos e merr per ofendim se mund ta kesh "syrin e keq" pa e dit dmth. edhe kur ke shpirt te mire ....ose sy magjik...hahaha.

Ok, se me kyt kryva, por me meksikanen si do ja b esh me e nxjerr nga shtepija? Te paska zen halli...call the cops :p

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2009 07:22
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

hall i madh lezha!:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2009 15:09
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Jam kurioz te di pse?!?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.