Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Ditar.
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

i dashur Ditar

mbreme doja te shkruaja ne ty por isha e lodhur qe kshu ato te te djeshmes po ti them sot
Ne pune kalova mire i dashur ditar , shefi eshte me pushime dhe ne si minjte levrime ku te mundemi e bejme palle gjithe diten.

Dje prita shume dike te vinte por nuk erdhi , do thuash ti o ditar po mire pune e madhe fort , edhe une ta mbeshtes mendimin deri ne ate piken pune e madhe , me anej sta jap fjalen

dita e djeshme ishte e mbushur me evente pa lidhje , kishte shume por asgje qe te mbahet mend ....tashi po iki tia fus i pace pilaf se u pa puna edhe sot jam e lire me shkrujt te ty , javes tjeter vje kucedra dhe na pret linjen.

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 07:49
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

sgje per te then dhe sot per te then me gjat sdi me si shkruhet as si mendohet me ka ik truni i vogel stopim funksionimi

nje gje po ditar perqafimin qe mora ne ket moment me gjith pasurit e botes sdo ta vendosja qetsim shpirti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 13:36
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10970

26/08/12

Ja dhe shiu filloi...
Me ne fund pas kaq e kaq ditesh, po bie nje pike shi.Ora 7.50.
Temperatura 27°c
Lageshtira 50%

Modifikuar nga Piktor datė 27/08/2012 ora 07:37

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2012 06:58
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

Re: 26/08/12

Vape mbytese nderthurur me grimcat e pluhurit e bene qytetin te braktisur kete dite te djele. Ne rruge shef njerez tek tuk qe nxitojne te futen ne bare apo shtepiat e tyre te pastra dhe te fresketa nga a/c. Me dhimbsen pemet qe digjen ne malin e Dajtit, uroj qe vjeshta me shiun qe sjell te beje ndonje mrekulli,pasi njerezit jane aq shume te zene me pune sa i kane kthyer syte nga qielli per te fik zjarrin.

__________________
.

Modifikuar nga Piktor datė 27/08/2012 ora 07:38

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2012 21:12
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

i falemderohem zotit me mijera mijera her per ket dhurat te cmuar qe me ka llen ,ti je vet jeta ime love you soooo much


po i flisja kto fjale pshsi tip mendim casti ky

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2012 22:43
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Ditar.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.