Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Njerėzimi > Burrat apo grate?
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Gėnjeshtrat mė tė pėrdorura

BURRAT

1. Nuk kam pirë (shumë)
Kur e pranon nje i pire qe eshte i tille
2. S'kam gjë. Jam mirë.
Kjo duhet besuar duhet ta kete kurdisur trurin 31 dhe asgje spo e besdis
3. S'e dija
Koke-gdhe
4. Nuk ishte shumë e shtrenjtë
Ama njesoj qenkemi ne kete pike edhe ti me sale e paske gjetur
5. Jam rrugës (duke ardhur)
Po bej edhe une nje xhiro atehere
6. Kam mbetur në trafik
I shkreti ti
7. Jo, nuk të duken vithet të shëndosha
Jo po thuaj ndryshe se cdo nate me dhimbje koke me ke ..
8. Më fal, s'e kisha celularin
Tutkun kush ta ka mare mendjen
9. Je dobësuar
Pse kur kam qene e shendoshe
10. Këtë kam dashur gjithmonë (kur merr një dhuratë koti).
Me shume se mua?


GRATË

1. S'kam gjë. Jam mirë
Ah ta regulloj une ty ahhah
2. Nuk e di ku është. Nuk e kam zënë me dorë
Keshtu eshte kur nuk i ve gjerat neper vende tani ri pa breke
3. S'ishte shumë e shtrenjtë
E bukur apo jo dhe leri llafet
4. Nuk kam pirë shumë
Vetem 5 gota i kam kthyer
5. Jo, se jam me dhimbje koke
A me ben edhe nje masazh
6. Ishte në ofertë (me ulje)
Aty ku bleve dhe ti pantallonat me ulje cmimi ahha
7. Jam duke ardhur
No comment
8. Këtë (fustan) e kam pasur qysh-kur
Prape llogari parash ahahha
9. Jo, s'ta kam flakur (në plehra)
Jo po ri pa sistemuar shtepine te gjitha ne plehrat do ti hedh ...tek e tek e tek
10. Këtë kam dashur gjithmonë (kur merr një dhuratë koti).
E ke faturen? A kthehet ahahha

Ca sondazh ky vetem per britaniket.... le te provohet me shqiptaret e te shikoni ku arrin imagjinata se per rekord s'po filloj te flas. Gjithsesi mendoj se meshkujt jane me te drejte per drejte se femrat pervec politikaneve

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Maj 2010 20:58
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Gėnjeshtrat mė tė pėrdorura

Citim:
Po citoj ato që tha ~Enigme~


GRATË

1. S'kam gjë. Jam mirë
Ah ta regulloj une ty ahhah
2. Nuk e di ku është. Nuk e kam zënë me dorë
Keshtu eshte kur nuk i ve gjerat neper vende tani ri pa breke
3. S'ishte shumë e shtrenjtë
E bukur apo jo dhe leri llafet
4. Nuk kam pirë shumë
Vetem 5 gota i kam kthyer
5. Jo, se jam me dhimbje koke
A me ben edhe nje masazh
6. Ishte në ofertë (me ulje)
Aty ku bleve dhe ti pantallonat me ulje cmimi ahha
7. Jam duke ardhur
No comment
8. Këtë (fustan) e kam pasur qysh-kur
Prape llogari parash ahahha
9. Jo, s'ta kam flakur (në plehra)
Jo po ri pa sistemuar shtepine te gjitha ne plehrat do ti hedh ...tek e tek e tek
10. Këtë kam dashur gjithmonë (kur merr një dhuratë koti).
E ke faturen? A kthehet ahahha

Ca sondazh ky vetem per britaniket.... le te provohet me shqiptaret e te shikoni ku arrin imagjinata se per rekord s'po filloj te flas. Gjithsesi mendoj se meshkujt jane me te drejte per drejte se femrat pervec politikaneve



Me pelqeka ajo e numurit 2

Burri:
-Si e kripur kjo gjella

Gruaja:
Disa pergjigje te mundshme.
-Une nuk i hedh kurre kripe gjelles.
-Ehu, neser gatuaj vete.
-Si s'te pelqeu njehere gjanem
-Po ti vetem te sateme ke pelqyer.
-Me shkau dora.
Booh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 12:34
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

ke harruar edhe nje variant tjeter
-E kripur kjo gjella....Ashtu sic ke qef ti, vetem per ty

****
Tani nga vijne keto tendenca se? Fajtori permendi hapesiren e lirise po as kjo s'ma mbush mendjen shume. Po sikur te jete pjese e karakterit, ose pikepamjes -ke siperfaqe je duke pare ne kub? Per nje gje jam e sigurt se qe femije na mesojne ndryshe duke filluar qe ne menyra se si te argetohemi, djemeve ju jepen makina vajzave kuklla. Edhe ky sondazh me perforecon mendimin se meshkujt jane akotre mekanike qe nuk ju behet shume vone ndersa femrat reagojne mbi konceptin qellimi justifon mjetin psh te lumshin duart edhe pse supa ka shijen e shiut

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 21:04
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Genjeshtrat vijne si pasoje e pershtatjes. Sa me mire ta njohesh partnerin tend aq me shume do genjesh. Do ti gjesh anen qe te shmangesh konfliktet , debatet, e keshtu rrojme ne paqe e te lumtur. .

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 22:29
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Kshu si e shtron ti Debora i bie qe kush njef me shume tjetrin genjen me shume. I bie lufte per te njohur tjetrin gati-gati me qellim genjeshtre.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 23:08
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Kshu si e shtron ti Debora i bie qe kush njef me shume tjetrin genjen me shume. I bie lufte per te njohur tjetrin gati-gati me qellim genjeshtre.

Pak a shume po cik lufte me e embel, jo aq tragjike sa ce nxjerr ti..
Sinqeriteti i tepert te vret.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 23:17
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Pak a shume po cik lufte me e embel, jo aq tragjike sa ce nxjerr ti..
Sinqeriteti i tepert te vret.



Dmth eshte e frikshme te te njohin?

Atehere me cfare dashurohen, me alucinacionet e tyre, apo jo? Ti po thua qe njerezit kane nevoje patjeter te shfaqen pergjysem, ne menyre qe truri i tyre te fantazoje mbi pjesen qe nuk shohin. Pra evidentja eshte vdekjeprurese per raportin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 23:26
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Dmth eshte e frikshme te te njohin?

Atehere me cfare dashurohen, me alucinacionet e tyre, apo jo? Ti po thua qe njerezit kane nevoje patjeter te shfaqen pergjysem, ne menyre qe truri i tyre te fantazoje mbi pjesen qe nuk shohin. Pra evidentja eshte vdekjeprurese per raportin.


Te thashe ne menyren si e thua ti del shume tragjike. Po flasim per genjeshtra te parendesishme, te cilat dhe po te zbulohen nuk shkaktojne trauma te riparueshme ne lidhje ne cift. Genjehet per dicka qe partneri e di qe ti e ben, por nuk e di qe e ben aq shpesh, ose e di qe se ka shume qejf. P.sh pi birra. Gruaja e di qe ti pi birra, por nuk e di sa pi. Ti i thua piva vetem nje . Nuk besoj se do i bjere te fiket kur te mesoje se ke pire jo nje por tre. Thjesht shmang nje moment pakenaqesie.
Ti beson ne sinqeritet 100% mes partnereve?
Une jo. Kjo jo se nuk dua, por se nuk mund te jemi 100% te sinqerte. Ka shume situata ku sinqeritet me shume te prish pune se te rregullon.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 23:40
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Une besoj qe gruaja nuk duhet te pyesi fare pive apo s'pive, dhe sa pive. Ajo qe ti quan sinqeritet nuk eshte sinqeritet, por pergjigje ndaj kerkeses se llogarise.

Sinqeriteti eshte vullnetar. Pyetjet qe marrin pergjigje te genjeshtra jane ato qe s'duheshin bere. Po i bere me shume sesa te lejon tjetri behu gati te marresh pergjigje futja kot. Ja ne kete besoj he per he

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2010 23:55
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Cfare te bejne meshkujt e shkrete? Jetojme ne nje kohe kur media dhe trendi e peshkruan mashkullin pergjithsisht budalle dhe te vonuar, ndersa femren si te zgjuar e te afte. Dhe budallackat i hane te gjitha, ashtu sic hane cdo reklame qe i del para syve. Ka edhe me shume, ka sex and the city. Nje sitcom per plakat. U duket vetja te shkretave afer 40-ave te deshiruara si ato modeletet qe jane ne ate film. Realiteti eshte nje burre ne shtepi qe mezi i hedh syte.
Nejse, rrofshin genjeshtrat.

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Maj 2010 00:11
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Njerėzimi > Burrat apo grate?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.