Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Feja krishtere > Dashuria e Atit tone
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
vlashi
Anetar i ri

Regjistruar: 31/12/2004
Vendbanimi: athin
Mesazhe: 10

Talking

Dashuria e Atit tone

O vella.Te them vella pasi dhe une jame nje i tille.Nje njeri i perendishem me behet qefi qe shoh tema qe prekin Besimin ne Zotin tone.Pasi shume veta perdorin shume metoda per shfaqiene tyre ose te iteresit qe kane.As nje nuk shfaqe interesin e njerzimit dhe te nje Perendie plot dashuri,i gadshem per shpetimin e njeriut.Une Besoi ne Atin ne Birin e ne Frymen e shejt.I kame sherbyer Zotit ne Shqiperi ne Tirane ne Qendren e Krishter Shqiptare.Tani kame 3 vjete qe jetoi ne Greci Athin,por prap dashuri per Perendine eshte ne mau.Per jete do te vazhdoi ti aherbeje,pasi kame pare Lavdine e tije ne jeten time dhe mrekulline qe Ai ka bere me shume se nje here.Nese ke deshire me shkruaj nje E-mail dhe une do te isha shume i bekuar(Fjalet e urta 25;25)Zoti te bekofte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2005 18:33
vlashi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlashi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlashi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlashi Shto vlashi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlashi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_krishteri
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/02/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 93

kisha dëshir të dija se mos ke punuar në qendrën stefan apo tek V.U.SH. apo tek ndonjë tjetër që njoh unë...Zoti të bekoftë

__________________
Tani, pra, kėto tri gjėra mbeten: besimi, shpresa dhe dashuria; por mė e madhja nga kėto ėshtė dashuria

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Mars 2005 19:07
i_krishteri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_krishteri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_krishteri (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė i_krishteri't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_krishteri Shto i_krishteri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_krishteri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Besimi Fetar > Feja krishtere > Dashuria e Atit tone

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.