Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Cilet jane personat me te merzitshem per ju?
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

me te merzitshem per mua,jane genjeshtaret,hipokritat,egoistet,dhe injorantet(te pa diturit,qe sdine asgje dhe behen 'profesora" me argumentat prej koti dhe boshe)

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2006 04:32
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Ndersa njeriu me i merzitshem per mua eshte "i heshturi"

hahaahahahahah, roke naten se po dal ne oborr

te flladisem.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2006 04:37
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

ok,fllad te mbare. Une po rri dhe ca se sot u mbylla shpejt ne shtepi.
bye!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2006 04:39
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Stanley
I urryer nga injorantet.

Regjistruar: 07/11/2005
Vendbanimi: Atje ku njeriu nuk gjykohet nga antinjeriu, dmth nga "berishianet".
Mesazhe: 191

Per mua njerezit qe me merzisin jane njerezit qe nuk llafosin fare.
Qe duhet t'u japesh lek qe te flasin.
Une dua zhurme.

__________________
+Anastasit, Fort te Hireshmit dhe Perendizgjedhurit, Mitropolit te Mitropolise se Shenjte te Tiranes, Durresit dhe Elbasanit, Detit, Perendimit dhe Gjithe Shqiperise. Atit dhe KryeBariut tone, te shumta i qofshin Vjetet. Amin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2006 03:23
Stanley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Stanley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Stanley (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Stanley Shto Stanley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Stanley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
*Just Relax*
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 28/06/2006
Vendbanimi: Larg...shum larg nga realiteti !
Mesazhe: 38

Persona te merzitshem

hmm...ka shum gjera qe nje njeri per mua e bejne te merzitshem...

si duroj dot naivet dhe ate qe " te shiten" para syve sikur
"une t'a dua te miren "......
masnej dhe ata qe s'jan ne rrjedha me kohen shesin mend sikur une i di te gjitha....
ka dhe shum te tjere..

__________________
Vetem ata qe guxojne te humbasin shume,mund te arrijne shume !!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Korrik 2006 13:25
*Just Relax* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė *Just Relax* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me *Just Relax* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: *Just Relax* Shto *Just Relax* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto *Just Relax* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Per mua nese do te isha ne nje tavoline njerzit me te merzicem jane ata qe nuk e kane sensin e humorit ...por thjesht bertasin e ulerasin , me te qeshura dhe shaka pa kuptim si e si te jen ne qender te vemendjes....keta njerez me merzisin dhe me bezdisin....
uuuu dhe me merzisin njerzit arrogante dhe pa pike respekti per te tjeret.......

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2006 21:50
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

personat me te merzitshem per mua dhe qe si honeps fare jan njerzit e pasinqerte...

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2006 22:22
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diellza26
i am a good person

Regjistruar: 09/07/2004
Vendbanimi: ku te dua
Mesazhe: 359

Njerezit qe percjellin pesimizem gjithe kohes, per mua jane te merzitshem.

__________________
Duajini prinderit nese jane njerez te mire, e nese jo, atehere, durojini.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2006 14:03
diellza26 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diellza26 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diellza26 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: diellza26 Shto diellza26 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diellza26 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Citim:
Po citoj ato që tha diellza26
Njerezit qe percjellin pesimizem gjithe kohes, per mua jane te merzitshem.


ke aq te drejte me kete qe thua sa dhe pak e do shtremberoheshe :p

Kam pasur nje shok une qe ishte poet, i mirefillte ne fakt, por njeri me pesimist, me ndjellazi, me negativ, me depresiv, me cinik, me te frikesuar nuk kam hasur ndonjehere ne jeten time. Ishte shume njeri refuzues karshi nje perspektive dhe e ndjeja veten shume te shfuqizuar pas cdo bisedimi.
Keta, vertet te merzisin!

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2006 16:11
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AAAAAAA
Anetar i ri

Regjistruar: 11/01/2006
Vendbanimi: Ne boten plot mister
Mesazhe: 10

Citim:
Po citoj ato që tha elissa
te urresh eshte fjale teper e rende...dhe duhet te kesh arsye teper te thelle dhe personale qe ta besh nje gje te tille... po njerzit qe une si dua dhe perpiqem ti shmangem jane njerzit : me dy fytyra.... genjeshtaret...... dhe njerzit pa virtyte,dhe pa karakter....


Une nuk kam ndonje arsye personale por njerezit me dy fytyra nuk dua ti shoh me sy se me duket pastaj se edhe une behem si ato duke u shtirur se jam e verber ose se nuk kuptoj asgje. si thua ti a nuk eshte keshtu

__________________
Mos e hidhni hapin pa u menduar se do te perfundoni ne rrugen e gabuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Korrik 2006 13:43
AAAAAAA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AAAAAAA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AAAAAAA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė AAAAAAA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: AAAAAAA Shto AAAAAAA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AAAAAAA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Cilet jane personat me te merzitshem per ju?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.