Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Pse
Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Exclamation

Pse

Nuk e di ndoshta eshte vetem konstatimi im por kam vene re qe femrat terhiqen shume nga meshkujt qe jane te shoqeruar apo nga meshkujt me unaze ne gisht. Ndodh qe je vetem ne tavoline apo me nje shok dhe nje x femer nuk ti hedh syte dhe ne nje moment qe ti je me te dashuren apo te fejuaren/gruan e njejta femer te provokon me veprime nga me te ndryshmet.

Si shpjegohet? Mos valle ne syte e femres behemi me me vlere kur jemi te shoqeruar?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 09:28
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

\pranej nuk e heq asnjehere unazen.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 12:22
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

kam nje jave qe e kam vene....si nuk u kujtova me pare

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 12:27
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Re: Pse

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
........dhe ne nje moment qe ti je me te dashuren apo te fejuaren/gruan e njejta femer te provokon me veprime nga me te ndryshmet.



Vallaj mu per vete s'me ka pelqy na i here me provoku na i mashkull qe ka qene i shoqeruar me femer per krahu.....biles as syte s'ja kam hedh...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 12:42
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Ehh, ti nuk e di ca ke humb.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 13:24
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha juve
Ehh, ti nuk e di ca ke humb.


Ça kam humb mo aman...ndonje kapje nga leshte e kokes me ate tjetren...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 15:01
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Citim:
Po citoj ato që tha sexi


Ça kam humb mo aman...ndonje kapje nga leshte e kokes me ate tjetren...



Nje 3-she ke humbur :p:p:p:p:p:p


-----------------------------------------------------------------------

Metaxa, qe femrat jane xheloze ne kulm, kjo dihet, madje dhe barcaleta qe Eva dyshonte se mos Adami ja dridhte me dike tjeter dhe i numeroi dhe brinjet per siguri, per kete pune ka dalur

Keshtu qe mendoj se ajo mund te jete arsyeja, ndonje xhelozi e momentit apo dhe thjesht per te provokuar (dhe per kete jane kampione femrat) besnikerine e nje mashkulli ndaj partneres qe ka(metode shume e ulet, por ske ca me i bo, kur u ndane keto na rane).

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 17:16
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Arrow

Citim:
Po citoj ato që tha juve
\pranej nuk e heq asnjehere unazen.


Me shnet Juve, se te shkon jo per gje.

Metaxa, mbase ato lloj shikimesh qe shpreh ti, mund te jene
ne kerkim te sexit te kundert(pra te asaj qe je i shoqeruar).
S`arrij ta kuptoj me saktesisht.


Persa u perket terheqjeve fizike te meshkujve apo femrave me unaze ne gisht,
nuk di c`te te them lol,-mua gjithmone me kane trembur njerezit me"unaza".
Sa me larg tyre lol.
Varet tek tipi i femres,jo te gjitha kane frike nga "unaza" martesore.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 18:57
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dodgy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 470

Re: Pse

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
Nuk e di ndoshta eshte vetem konstatimi im por kam vene re qe femrat terhiqen shume nga meshkujt qe jane te shoqeruar apo nga meshkujt me unaze ne gisht. Ndodh qe je vetem ne tavoline apo me nje shok dhe nje x femer nuk ti hedh syte dhe ne nje moment qe ti je me te dashuren apo te fejuaren/gruan e njejta femer te provokon me veprime nga me te ndryshmet.

Si shpjegohet? Mos valle ne syte e femres behemi me me vlere kur jemi te shoqeruar?



100 % e vertet ,dal me ket te dashuren time edhe per tu habit se ti ngulin syt edhe nuk ti heqin,.me ka qellu te puthem me tjetren neper koridorin e rsorantit rruges per ne banjo ,pa e njoftur fare dhe duke pat te dashuren ne tavolin.

Me merte kjo e dashura me ndonji parti te ndonji shoqe apo kolektivi pune perpara,tani ka heq dor se sa her shkojm do me ruj mu se mos na nji shoqe e vet do me hidhet ne qaf.

un nuk jam as Alen Delon ta haj dreqi,normal jam ene un i shkreti.,medieterenian face.

nuk tallem esht e vertet qe kur ke te dashur te hidhen akoma me keq.

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 19:01
dodgy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dodgy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

hahahahahaha....
Une jam e mendimit qe ne rastet kur ndodh shikohen femrat dhe jo meshkujt...Pyetjet lindin nga me te ndryshmet (per ata qe jane te ngeshem te merren me thashetheme. Ne pergjithesi shumica e njerezve ne Al jane te ngeshem )...
Ose e dashura jote mund te kete nje pamje ndjellese dhe provokuese...
Une personalisht as qe me bie ne mend te shoh ciftet (ka njerez qe bejne shetitje nga liqeni vetem e vetem per te pare ciftet )...
O Met!
Po shko ne ndonje vend me me shume intimitet dhe ti pse shkon i ulesh gocave perpara syve.

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2006 20:35
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Pse

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.