Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Pse
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
Eshte shum e vertete ka femra te tilla qe vdesin me rene ne sy por shyqyr mashkulli im nuk rri si peme duke i pa por as ja hedh qyrret..



Pse vertet mendon ashley se ato femra qe duan te bien ne sy i pengon fakti se i dashuri jot si shikon?


P.s: Sinqerisht,asnjehere se kam kuptuar faktin kur nje njeri eshte i dashur,i bukur per syte e njerit doemosdo duhet te jete i mire,i bukur edhe per syte e tjetrit...

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:03
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia



Pse vertet mendon ashley se ato femra qe duan te bien ne sy i pengon fakti se i dashuri jot si shikon?


P.s: Sinqerisht,asnjehere se kam kuptuar faktin kur nje njeri eshte i dashur,i bukur per syte e njerit doemosdo duhet te jete i mire,i bukur edhe per syte e tjetrit...

nuk thashe kete thjesht nuk ja arrin qellimin qe kane

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:09
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
nuk thashe kete thjesht nuk ja arrin qellimin qe kane

O Ashley thuaj mos e paste ne gjak se ai fare mire ua var atyre femrave kur nuk eshte me ty. Pse te rrezikoj kur eshte me ty?
Fakti qe nje mashkull nuk i hedh syte perreth ne femra te tjera kur eshte me partneren nuk do te thote qe nuk e tradheton, sikur dhe me mendje.. Burri im coc i hedh syte perreth, dhe me thote biles, "E mire ajo atje, he si thua?, '' Dhe une ja kthej, Cfare po thoshe honey, se isha duke pare ate mashkulin handsome, atje. Sa qejf e kam kur shtremberohet ne fytyre pas asaj qe them une.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:19
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

O Ashley thuaj mos e paste ne gjak se ai fare mire ua var atyre femrave kur nuk eshte me ty. Pse te rrezikoj kur eshte me ty?
Fakti qe nje mashkull nuk i hedh syte perreth ne femra te tjera kur eshte me partneren nuk do te thote qe nuk e tradheton, sikur dhe me mendje.. Burri im coc i hedh syte perreth, dhe me thote biles, "E mire ajo atje, he si thua?, '' Dhe une ja kthej, Cfare po thoshe honey, se isha duke pare ate mashkulin handsome, atje. Sa qejf e kam kur shtremberohet ne fytyre pas asaj qe them une.

un duart ne zjarr si ve per njeri por mendoj se sdo bente asgje per tme lenduar sepse kemi kaluar shum gjera bashke qe e kane bere lidhjen me te qendrueshme...

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:30
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
un duart ne zjarr si ve per njeri por mendoj se sdo bente asgje per tme lenduar sepse kemi kaluar shum gjera bashke qe e kane bere lidhjen me te qendrueshme...


kete mendje maj te keqen po kujdes se kur te thuash ti rrush ai o dej o bo tape ...jo moj ai nuk ben gje me te lendu ty/mua/ate ai kenaq veten chyn ti ne kete mes...te rujte zoti ty dhe dashurine tende por mos ki shume besim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:33
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


kete mendje maj te keqen po kujdes se kur te thuash ti rrush ai o dej o bo tape ...jo moj ai nuk ben gje me te lendu ty/mua/ate ai kenaq veten chyn ti ne kete mes...te rujte zoti ty dhe dashurine tende por mos ki shume besim






O perendi sa realiste qe e kam.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:35
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia





O perendi sa realiste qe e kam.



po car realiste amon ka momente qe te duket vetja idionte se ti ben be e ruffe qe i dashuri sta dreth kurre ai eshte bere babe na ana tjeter e po i ikien cuni ushtar ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:38
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


kete mendje maj te keqen po kujdes se kur te thuash ti rrush ai o dej o bo tape ...jo moj ai nuk ben gje me te lendu ty/mua/ate ai kenaq veten chyn ti ne kete mes...te rujte zoti ty dhe dashurine tende por mos ki shume besim

nese do tet tregoja historine time atehere do mendoje ndryshe

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:39
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
nese do tet tregoja historine time atehere do mendoje ndryshe


hahahah amon se te tregoja une timen sdo i besoje asaj qe ke vesh po rri mo na hap darkun Ashly jo per gjo po personalisht nuk i besoj seksit mashkull e respektoj por si besoj ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:43
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


po car realiste amon ka momente qe te duket vetja idionte metra se ti ben be e ruffe qe i dashuri sta dreth kurre ai eshte bere babe e po i ikien cuni ushtar ...






Fjale me vend.

Ja rasti i Francois Mitterand...kishte nje vajze te fshehte dhe Franca e mori vesh kur vajza ishte 30 vjece


Ashley kane qene burra me te mire ata qe e kane bere...nqs nuk ndodh atehere me konfirmon faktin se njerezit e thjeshte "te vegjel" nuk i bejnemgjth harrova s'jane pune per popullin keto

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2010 14:46
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Pse

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.