Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > C'mendoni Per Camet!!
Gjithsej 9 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gregorian
Just me!

Regjistruar: 10/01/2007
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 59

Cmendoni Per Camet!!

cmendoni per popullin çam genocidin qe eshte bere ndaj tyre....si i konsideroni ata....a i perbuzni??apo i jepni mbeshtetjen tuaj....a duhet te jemi nje komb i bashkuar apo duhet ta perbuzim njeri tjetrin sic kemi bere gjithmone......

__________________
La Furtuna Favorisce La Mente Preparata!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 10:37
Gregorian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gregorian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gregorian (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gregorian't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gregorian Shto Gregorian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gregorian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Boksieri
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/11/2006
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 137

Camet jane shqiptare ,pse duhen perbuzur?
Ata qe perbuzin rracen e vet si quhen e di?
Bukeshkale,dhe bukeshkali si duhet as shtepise se vet jo ma nji kombi.
RROFTE CAMERIA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 11:15
Boksieri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Boksieri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Boksieri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Boksieri Shto Boksieri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Boksieri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Re: Cmendoni Per Camet!!

Citim:
Po citoj ato që tha Gregorian
si i konsideroni ata....a i perbuzni??

Keto fjale as duhen fare ketu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 15:29
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gregorian
Just me!

Regjistruar: 10/01/2007
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 59

Citim:
Po citoj ato që tha Boksieri
Camet jane shqiptare ,pse duhen perbuzur?
Ata qe perbuzin rracen e vet si quhen e di?
Bukeshkale,dhe bukeshkali si duhet as shtepise se vet jo ma nji kombi.
RROFTE CAMERIA!



Cameria do te rroje se jeton ne zemrat tona.....

__________________
La Furtuna Favorisce La Mente Preparata!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 17:31
Gregorian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gregorian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gregorian (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gregorian't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gregorian Shto Gregorian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gregorian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gregorian
Just me!

Regjistruar: 10/01/2007
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 59

Re: Re: Cmendoni Per Camet!!

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti

Keto fjale as duhen fare ketu.




ato fjale duhen aty me shume se kurre ti do thuash perse....sepse sado te sillemi si nacionalist nuk jemi...sado te nxjerrim fjale te mira nga goja e mendjme gjithmone te keqen....une personalisht i kam marre fjalet cam i pabese ca kerkon ketu shume here.....keshtu qe ate fjalen nje komb dhe se sa e duam ne njeri tjetrin mos ma kujto....


Sincerely Gregorian

__________________
La Furtuna Favorisce La Mente Preparata!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 17:48
Gregorian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gregorian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gregorian (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gregorian't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gregorian Shto Gregorian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gregorian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Une perseri ngul kembe qe ato fjale nuk duhen fare ketu.
Ato fjalet; cam i pa bese, jane te pjella me qellim te caktuar dhe, te hedhura gjoja si rastesisht.
Tek e fundit e kush jane camet?
Jane shqiptare si te gjithe te tjeret.
Perse duhet te thuhen ato fjale?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 18:10
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gregorian
Just me!

Regjistruar: 10/01/2007
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 59

pershendetje kontinenti:)

e pra kete doja te thosha dhe une....i shkruajta ato fjale sepse jemi shqiptar te gjithe .....pa dallim krahine....dhe kete gje duhet te kuptojme ne, jo te merremi me budallalleqe. Dhe sa per fjalet te garantoj qe nuk jane thene me qellim te caktuar...sic e the ti jane thene (pa i bere qejfin as vetes dhe as te tjereve se se kam zakon)sepse kur erdhen camet ne shqiperi dhe u vendosen aty ku u vedosen....e gjeten ferre dhe e bene trendafil...kurse vendalinjte ashtu sic kane qene kur erdhen camet ashtu mbeten edhe sot e kesaj dite...ndaj kane dale ato fjalet e bukura...
me kete teme kerkova nje mendim te pergjithshem....
flm qe dhe mendimin tend.....



Gregorian

__________________
La Furtuna Favorisce La Mente Preparata!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2007 18:18
Gregorian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gregorian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gregorian (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gregorian't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gregorian Shto Gregorian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gregorian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Aulon 12
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 01/01/2007
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 179

Vallahi or ju burra nacionalist jam dhe une .Po cami i pabese ngelet po he.Kane dicka ne gjenetike camet ,qe i ben te duken qe jane cam.

Po pija nje dite dicka i ulur ne nje klub ne ane te rruges ne Vlore dhe po shikon disa cuna rreth moshes 25 vjec qe po luanin me nje kotele.Njeri prej ketyre e morri e perkedheli i futi duart nje te qafa dhe nje te bishti dhe ja keputi qafen.Aq keq na erdhi ,po ca ti beje, te shkoje ti fusje nja dy plumba kokes ,nuk ja vlente te futeshe ne hasmeri per nje kotele.Ai cuni ishte cam se une e njihja.Une kam shoke plote came dhe i njoh mire ,e kane nje gje te lige ne gjenetike.Bejne gjera te liga atje ku nje labi apo malesori nuk do ti shkonte kurre mendja per ti bere .Cam te mire ka edhe me shume se te lige ,por e mira harrohet,e liga kujtohet.

__________________
Do te vije dita e Arbrit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2007 00:44
Aulon 12 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Aulon 12 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Aulon 12 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Aulon 12 Shto Aulon 12 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Aulon 12 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gregorian
Just me!

Regjistruar: 10/01/2007
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 59

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

ok?

shume mire .....meqe paske pas eksperienca te liga ti me camet po me vendalinjte si i ke pas muhabetet??apo jane te kulluar....une te them vetem kaq ty...qe pyll pa derra nuk ka...te tregoj dhe une vlonjat ty qe tja q....motren e ci permban se nuk duan ata qe u kane bere koken jo me te respektojne shoket .....
gjithsesi secili ka mendimet e veta...ketu calojme ne shqiptaret merremi me llafe me keq se grate...dhe te ket nje te mire nje njeri ja nxjerrim 3 te liga ne e kemi ne soj si shqiptar qe jemi....
nese nje lab apo malesor apo myzeqar i kshte mundesite te shkollohej cami nuk behet fjale ti kishte.... flas per ate kohe...aty ku shkeli cami ishte ferre ,,,,,dhe e beri te mbije trendafili...sot e kesaj dite..komshinj i kam jane akoma me shtepine e xhaxhit enver gati sa spo u bie tavani ti zeri naten akoma me ato shtepi...dhe prrokopi nuk bene...se e kane mendjen te rrin spat ne lokale dhe te merrem me falle jo me pune...
madje kete ma ka thene dhe nje komshi i imi....erdhet ju camet tha dhe u bete me kapital me shpi me katandi me biznes kurse ne den baba den ketu dhe shiko ku jemi....
po mire mo vlla i thashe..pse nuk punon ti...sic punoj une ty ste mora gje ,,apo ste pelqen puna fizike ty do pune ne zyre kur ke 3 klase shkolle ....
une di te te them vetem kete gje ty...nese camit do ti ishte lejuar te behet me shkolle ne ate kohe dhe mos ti merrej ajo pasuri qe solli nga cameria te garantoj me bindje te plote qe do kishin dale burra shteti....

flm per pergjigjen....

__________________
La Furtuna Favorisce La Mente Preparata!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2007 00:58
Gregorian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gregorian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gregorian (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gregorian't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gregorian Shto Gregorian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gregorian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Vetem shqiptari eshte gjynah te perbuze shqiptarin! Une kam eksperienca shume te mira me camet...dhe sa per ate fjalen qe nuk i zihet besa camit...ehh, e ka nxjerre xhaxhai komunist. Camet qe njoh une jane njerez si une, ti, tjetri, dhe tjetri. Jane shume te mire, te kulturuar, dhe te dashur.Edhe ne qofshin te gjithe camet e lige, po te vinte puna te zgjidhja ke te ndihmoja..nje cam apo nje te huaj...do zgjidhja camin.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2007 04:19
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > C'mendoni Per Camet!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.