Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Para Apo Dije ??(nga thjesht une) Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Ha hahaha qe te gjith ju qe zgjodhet te dyten dashje pa dashje keni zgjedhur te pare se me mencurin e varjantit te dyte kerkoni te beni para.
Zgjodhet varjantin e par por me krahmarje lol
Une po zgjidh varjantin e pare dhe mbasi te mi jepni parat, qe sigurisht nga premtimi jane shume e madhe, do jua tregoj se cfar do bej me ato para.
P.S. Vetem nje gje po ju them, te gjith ju qe zgjodhet varjantin e dyte do ju jap ndihma qe te arini sa me shpejt te varjanti i pare.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2003 02:01
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

hmmmmmmmmmm e varfer ore
me mire i varfer dhe i lumtur i ditur se paraja eshte sot neser nuk eshte. paraja nuk eshte e ardhmja e njeriut.
dituria ka me shum te bej ne jete se sa paraja.

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2003 16:24
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Thumbs down

e verteta

Sapo e lexova pashe qe je partizane e se drejtes se mires ,dijes, shkences, lumturise, jetes.Me aq sa po mendoj per momentin te keshilloj mos te zgjedhesh asnje pasi jeta eshte e gjate e do te pendohesh,pasi njeriu kerkon shume ne kete bote.Ja mua psh. 50 vajza a gra si i thone te kem te 50-ave kam te drejte tua bej qejfin.(jo vetem ne ate aspekt qe ju mendoni).faleminderit! Mundohu te kuptosh realen.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2003 14:07
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana
Whatnot

Regjistruar: 17/02/2003
Vendbanimi: Ja ketu
Mesazhe: 405

Hmmmmmmmmm..................

Kisha nje pyetje, perse po te jesh i pasur duhet patjete te besh party perdite e te jesh budalla?

Une po te kisha leke, do ngrija nje spital timin ku te punoja vete si mjeke e te mos pres nga keta te me japin te drejten e ushtrimit te zanatit kur t'u teket ketyre. Dhe me nje spital dhe me zanatin qe kam e fitoja patjeter respektin e njerezve.

Ky ishte nje shembull i dhene me pak humor, por ideja ishte qe kur ke leke ke mundesi te besh mire dhe te besh miq, kur nuk ke, sidomos ketu ne perendim je askushi, nuk ke te drejte as per karte krediti jo me per t'u bere gentleman.

Ata qe kane leke, nuk e prishin per party perdite jo, ata te hedhin ne gjyq per 1 dollar po erdhi puna,e te marrin me qindramijera, qe te punosh tere jeten nuk ua lan dot, jo t'ua falim miqve neper kokteje e pube.

Nuk e di a e mendon njeri keshtu si une.

__________________
Success stands mostly in not giving up, when the others have let go.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2003 22:10
Ana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana Shto Ana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

nice one

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2003 22:12
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Smile

une do te zgjidhja opcionin e pare,sepse nese kam pasuri,nuk do te qaj koken se si te pasurohem,por do te mirrem me pune me te mencura,si studim ngritje intelektuale ne pergjithesi...


kshtu menoj unë!

ju pershendes te gjtheve

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 19:16
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lopa_de
Anetar i ri

Regjistruar: 25/09/2003
Vendbanimi: ne ****
Mesazhe: 11

hehhe une vallai dijen se me mungon dijenia shume

__________________
qethqka ne keto vite jame deri tash sa emra kame 17 vjet mo skame e kur ti boj 40 ku me dit edhe sa emra ka me pas ......mu merzit qejfin ne 10 raste ni here me dhem e perqeto qdo here problemet i zgjidhi ashtu qysh me pelqen....
qe kjo eshte firma jem

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2003 12:27
lopa_de nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lopa_de Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lopa_de (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lopa_de Shto lopa_de nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lopa_de nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pirati
Anetar i ri

Regjistruar: 26/09/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 11

para

te gjithe qe kane shkruar ne kete forum nuk besoj te jene te paditur se ka edhe njerez qe nuk dine te shtypin as enter.
dmth.mendje kemi vete por na duhen ca pare per te vene ne pune ato qe kemi ne mendje.

__________________
Braktisja eshte cmenduri
prandaj dhe une rri vetem
mos me braktis njeri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2003 02:45
pirati nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pirati Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pirati (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pirati't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pirati Shto pirati nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pirati nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Per mua..

Do te zgjidhja te dyja" para dhe dije" sps do te kisha shume deshire te ndihmoja te gjith farefisin tim kudo qe jane.

Ka me mire.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2003 16:40
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana
Whatnot

Regjistruar: 17/02/2003
Vendbanimi: Ja ketu
Mesazhe: 405

Unhappy

Lexova para ca kohesh qe gruas se nje industrialisti te pasur ne Iran i ra fati te fitonte nje llotari qe kur u konvertua ne dollare amerikane shkonte tek ca dhjetera milione.

Si i thoni ju kesaj?
A nuk shkon paraja tek paraja?

__________________
Success stands mostly in not giving up, when the others have let go.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2003 03:43
Ana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana Shto Ana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Para Apo Dije ??(nga thjesht une)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.