Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Si do te ndiheshit nqs ju vardiset nje i martuar?
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Re: Re: Si do te ndiheshit nqs ju vardiset nje i martuar?

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz
Film i bukur ky.



Nepunes..!!??
Ky nepunesi te propozoj troç qe ai deshiron qe ti te behesh e dashura e tij apo te ftoj diku(psh ne nji restorant a diku tjeter) dhe ti e kupton qe ai ka kete qellim.
Pak e çuditeshme me duket qe nji "nepunes" te ta thote cope :dua qe ti te jesh dashnorja ime,se keshtu ma ka dhene truri mua.




Bingo.







Ti i thua derr dhe legen pa e njohur fare dhe pa e ditur versionin e tij per kete ç'eshtje.
Boshlleqet e jetes....ç'me bere te qesh.
Imagjino cfare derrash dhe legenash duhet te jene aktoret e hollywood-it(per te martuarit eshte fjala), qe sipas teorise tende duhet te kene shume boshlliqe te tilla.



Ne fakt une do ti therrisja plehra,jo derra dhe legena e te tille ka plot.
Une kam lene dhe punen ne nje rast te tille.Uroj nga zemra mos te arrijne gjerat deri aty per ty.

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 17:06
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Re: Re: Re: Si do te ndiheshit nqs ju vardiset nje i martuar?

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
Une kam lene dhe punen ne nje rast te tille.


Uaa, shume e dobet qenke treguar eliz.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2007 19:01
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Citim:
Po citoj ato që tha juve
Edhe ty te paskan rene keto halle?


hall i madh per nder, e  mendoj te  hap edhe ndonje teme se shpejti te me ndihmoje te zgjidh keto probleme

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 07:08
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Po pate nevoje per ndihme konkrete mos na kurse. Do e bejme ate sakrifice.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 15:28
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zemer_mbyllura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/11/2006
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 350

Citim:
Po citoj ato që tha Nigo
Moj Zemër Mbyllura(që mos tu mbyllt zemra asnji her ishallah)....

Po sikur ai të do me gjith shpirt,edhe për ty ndan edhe gruan që pret edhe nji fëmij nga ajo,si do të veproje ti ?????????

Këto janë raste që kan ndodhur dhe do të ndodhin në shoqërin ton  e dashur.

Prandaj un them që të mendohesh dhe një her përpara se të kërkosh mendimin tonë.

Respekte moj Zemer Mbyllura (Hapura)....




Te me doje me te vertete?! A mundet qe njeriu te jete aq i verber sa te medoje per nje aventure kur pret nga dita ne dite te behet baba?
Sepse une kete e shoh vetem si nje aventure. Ai gruan e tij e ka marre me dashuri. A mundet qe dashuria e tyre e mbaroje brenda 2 vitesh? Ndoshta po, ndoshat jo. Une nuk dua te filloj t'i bej analize historise se tyre.
Ajo qe dua te te them eshte se edhe sikur ai te me doje me te vertete, une nuk do e besoja, ashtu siç nuk e besoj as tani.
Sikur ai te ndaje gruan per mua (gje qe une do e mallkoja 10000 here po ta bente) une nuk do te lidhesha kurre me te. Nqs ai mendon te tradhetoje gruan, e cila pret nje femije prej tij, une as qe dua ta mendoj sa here ai do te mund te me tradhetonte mua.
Une jam kunder tradhetise. Kjo ka te beje me principet e mia baze. Une nuk do te mund te tregohesha aq katile sa te lejoja te prishet nje çerdhe familjare...
“Mbi te gjitha familja”-kjo eshte teoria e jetes sime. Nqs nuk mund te mendosh per veten, mendo per familjen!

__________________
...Pervoja Eshte Nje Kreher Qe Jeta Ta Dhuron Pasi Te Kesh Humbur Floket...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 15:47
zemer_mbyllura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer_mbyllura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer_mbyllura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer_mbyllura Shto zemer_mbyllura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer_mbyllura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zemer_mbyllura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/11/2006
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 350

Citim:
Po citoj ato që tha juve
O grupi, e bere qe e bere, coje deri ne fund. Na e trego te tere historine, si ta shprehu dashurine ai xhaxhi? Se duhet te jete gallate jo per gje. Ta tha troc?
Po s'na the po te jatin ku e ka me pune ky djali?
Pssss, drejtor me duket......




E kuptoj qe nganjehere problemet mund te trajtohen edhe si shaka, por nuk eshte ky rasti per ta bere.
Une nuk ia njoh babane ketij. Pastaj edhe sikur te jete drejtor e shkuar drejtori, per mua ai nuk ka asnje vlere, per arsyet qe i shpjegova me lart.
Pastaj kam pershtypjen se ke harruar gjene me te rendesishme: Nuk eshte paraja e as prestigji ai qe te ben njeri.

__________________
...Pervoja Eshte Nje Kreher Qe Jeta Ta Dhuron Pasi Te Kesh Humbur Floket...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 16:09
zemer_mbyllura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer_mbyllura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer_mbyllura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer_mbyllura Shto zemer_mbyllura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer_mbyllura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Citim:
Po citoj ato që tha zemer_mbyllura



Te me doje me te vertete?! A mundet qe njeriu te jete aq i verber sa te medoje per nje aventure kur pret nga dita ne dite te behet baba?
Sepse une kete e shoh vetem si nje aventure. Ai gruan e tij e ka marre me dashuri. A mundet qe dashuria e tyre e mbaroje brenda 2 vitesh? Ndoshta po, ndoshat jo. Une nuk dua te filloj t'i bej analize historise se tyre.
Ajo qe dua te te them eshte se edhe sikur ai te me doje me te vertete, une nuk do e besoja, ashtu siç nuk e besoj as tani.
Sikur ai te ndaje gruan per mua (gje qe une do e mallkoja 10000 here po ta bente) une nuk do te lidhesha kurre me te. Nqs ai mendon te tradhetoje gruan, e cila pret nje femije prej tij, une as qe dua ta mendoj sa here ai do te mund te me tradhetonte mua.
Une jam kunder tradhetise. Kjo ka te beje me principet e mia baze. Une nuk do te mund te tregohesha aq katile sa te lejoja te prishet nje çerdhe familjare...
“Mbi te gjitha familja”-kjo eshte teoria e jetes sime. Nqs nuk mund te mendosh per veten, mendo per familjen!




Se ca mungon ne keto arsyet qe ke dhene per te mos u lidhur me te........... sikur nuk e ke permendur asnjeher faktin qe TI NUK E DO ate rob..... .

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 16:32
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zemer_mbyllura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/11/2006
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 350

Citim:
Po citoj ato që tha juve



Se ca mungon ne keto arsyet qe ke dhene per te mos u lidhur me te........... sikur nuk e ke permendur asnjeher faktin qe TI NUK E DO ate rob..... .




Ne fakt ke te drejte. Mbi te gjitha arsyet qe kam permendum me lart eshte kjo: Une nuk e dua.

__________________
...Pervoja Eshte Nje Kreher Qe Jeta Ta Dhuron Pasi Te Kesh Humbur Floket...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 16:36
zemer_mbyllura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer_mbyllura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer_mbyllura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer_mbyllura Shto zemer_mbyllura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer_mbyllura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Wink

O Zemermbyllura, e di ca te besh me mire?
Sa her te kaloj ai rob afer teje, futja nje pordhe` te madhe;
aq rendesi ka per ty ai njeri.Keshtu e meritojne kta lloj tipash.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2007 17:52
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Strong
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 19/06/2006
Vendbanimi: Sex Land
Mesazhe: 60

lol

o Enya le nam po ti pse kaq urrejtje per meshkujt e martuar apo sju dukesh nai gje me vler edhe sta varin ? lol ri mi leje gocen rehat mos e ço ne rugen e shejtanit dhe vibratorit lol.
ti goca qe ke hap temen jepja atij babuçit se qeka burr me seder ene ta mbyllim ket muhabet :-p

__________________
La plus belle chose que dieu a cree est la Vagine...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2007 22:38
Strong nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Strong Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Strong (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Strong't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Strong Shto Strong nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Strong nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Si do te ndiheshit nqs ju vardiset nje i martuar?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.