Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Castet qe keni urryer meshkujt
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


ju asgje duhet veten te na DASHURONI me shume se veten tuaj





PSE DUHET TA BEJME?
NQSE E MERITONI PO!UNE I THEM SIME SHOQEJE:''TE LENCA MBRAPA'',SEPSE E MERITON.
KUR JENI TE RINJ GJITHMONE KA PROBLEME E DIVERGJENCA,POR ME KALIMIN E KOHES VJEN NJE MOMENT QE NUK MUND TE BENI DOT PA PRANINE E NJERI TJETRIT.ZAKONISHT UNE DHE AJO RRIJME NE LIVING ROOM DHE SHIKOJME tv DUKE PIRE NDONJE KAFE APO DUKE BISEDUAR.KUR UNE ULEM NGA PAK NE INTERNET DHE E LE ATE VETEM, AJO MERZITET ME MUA DHE DETYROHET E ME THOTE:''VETEM DO TE ME LESH?KESHTU MA BENE GJITHMONE'',POR MOS HARRO SE EDHE UNE DO TE LE VETEM.POR NJE PERKEDHELJE DHE AJO E HARRON CFARE NDODHI.ME FEMREN DUHET TE DISH TE SILLESH DHE TA RESPEKTOSH ATE DHE NJERZIT E SAJ.SIGURISHT QE EDHE AJO DUHET TE PERGJIGJET NE MENYRE RECIPROKE.
NDERSA PERSA JU PERKET MARDHENIEVE TE PAKONDICIONUARA MIDIS JU TE RINJVE,MOS E VRISNI MENDJEN SHUME.ATE QE NUK JU RESPEKTON,BEJENI DALJE.BOTA ESHTE E MADHE.DO T'JU KESHILLOJA QE MOS T'I JEPNI SHUME GOJES,SEPSE ESHTE E VETMJA GJE QE NA ACARON.
JU PERSHENDES TE GJITHAVE DUKE JU URUAR FAT EDHE NE KETE SEKTOR TE RENDESISHEM TE JETES!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2008 15:35
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
NDERSA PERSA JU PERKET MARDHENIEVE TE PAKONDICIONUARA MIDIS JU TE RINJVE,MOS E VRISNI MENDJEN SHUME.ATE QE NUK JU RESPEKTON,BEJENI DALJE.BOTA ESHTE E MADHE.

Nje nga gjerat me te bukura qe kam lexuar ne forum.

Respektet e mija!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2008 18:54
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Castet qe urrej meshkujt eshte kur hiqen burra zamoni ne sy te nenave, motrave dhe shoqerise se tyre edhe pse i duan grate shume.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2008 20:44
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
perseri
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/07/2008
Vendbanimi: mjafton te them qe me mbyt?!
Mesazhe: 36

Jo , spara kam urryer meshkuj( as njeri ne pergjithesi deri tani ne fakt )... gjithesesi urrejtje fjale e madhe ka nevoj per aftesi te medha!
por ama kam arritur deri tek neverija!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 13:58
perseri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė perseri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me perseri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: perseri Shto perseri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto perseri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
japonezi
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/11/2008
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 59

Atiola Duhet Ta Bej Dhe Per Ne Ket Tem Nesje N/p

Sepse Shume Bukur Dihet Qe Nje Gje Te Till Se Bejm Vec Ne Meshkujt Lal Por Dhe Ju Une Kam Rast Konkret Si Rasti Jot Qe Ka Ardh Koha Jemi Ndar Arsyet Skan Shume Rendesi Por Gjithsesi Per Ca Kemi Kaluar Nje Pergj Duhet Ber Njeri Tjetrit Jo T`majm Koken Menjan Se Fundja Fare Svram Njeri Dashuri Esh Lidhesh Ndahesh Esh Reciproke Prandaj Te Sugjeroj Ta Kishe Hap Temen Si Per Goca Dhe Per Cuna Gjithsesi N/p Ket Mendim Ke Pas Ket Ke Shpreh Ose Nga Qe Ke Qen E Nevrikosur Ma Mer Mendja Ske Dash Deshir Me Shkrujt Fjalen `Cun` Fare



Hihihihihihhiiihihihiihihihii Respekte All (

__________________
kush je ti mer???

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 14:27
japonezi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė japonezi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me japonezi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: japonezi Shto japonezi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto japonezi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Castet qe urrej meshkujt eshte kur hiqen burra zamoni ne sy te nenave, motrave dhe shoqerise se tyre edhe pse i duan grate shume.


Pershendetje Argjiro! Te lutem mos na i nxirr sekretet te gjitha para ketyre ''spurdhjakve''

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 16:02
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Castet qe urrej meshkujt eshte kur hiqen burra zamoni ne sy te nenave, motrave dhe shoqerise se tyre edhe pse i duan grate shume.


. Sa kam qeshur! E vertete, keshtu ben vellai im. Po une e ngacmoj

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2008 17:39
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Edhe ka ndodhur,kur bej a them dicka qe me ve ne disavantazh dhe e di. :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2008 19:16
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ira_885
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/12/2008
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 48

Citoj ate qe tha Drytty:
(.................................................................................................................................eshte privilegj t'ju urrej nje femer.Do te thote qe nuk do 'ju harroje kurre

Sa rendesi i jep vetes?????????????????????????????????????

Po te ndiqnin te gjithe filozofine tende bota do te merrte tatepjeten.

__________________
Respekti per te tjeret fillon nga respekti per veten tende

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2008 20:02
ira_885 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ira_885 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ira_885 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ira_885 Shto ira_885 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ira_885 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Castet qe keni urryer meshkujt

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.