Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan


po nuk hell fall une moj cedrus sa mashkujt kam pare une ku ta di kush ehste cedrus
ndihme em duhet



E pra ja e sheh?



Te genjen aparenca ty?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 18:48
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


E pra ja e sheh?



Te genjen aparenca ty?



me genjen shume aparenca 5 min me duhet poer te kuptu em cilin jam e kam fjalen drejperdrejt pa then per lilljet int qe sshifen e hek at teme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 18:51
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Pse maj e hjek? Lilljet intime jane pjes e enjohjes, si thu?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 18:52
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Pse maj e hjek? Lilljet intime jane pjes e enjohjes, si thu?


jam dacort aty po e keqja ehste qe njeriu duhet njohur shume me par se te kaloje ne lillje intime
kur vjen puna te lilljet intime ka mbaru cdo gje me kot te kerkosh te njohesh ka hy faze tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 18:54
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
jam dacort aty po e keqja ehste qe njeriu duhet njohur shume me par se te kaloje ne lillje intime
kur vjen puna te lilljet intime ka mbaru cdo gje me kot te kerkosh te njohesh ka hy faze tjeter



Po, por kjo nuk prish pune. Mjafton qe te arrish njohjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 18:55
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Po, por kjo nuk prish pune. Mjafton qe te arrish njohjen.



ashtu e thu ti per mu tjeter kuptim i jap

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 18:59
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan

ashtu e thu ti per mu tjeter kuptim i jap



Jo per Zotin. Pse me shan kot?

Po te shohesh titullin keshtu thote: Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !

Pra nuk pyet kush se si e qysh e njeh dike, mjafton qe te arrish qellimin. Domethane, mjafton qe te zgjidhesh kete dileme: te genjen aparenca, apo thote te verteten.

Titulli nuk bve asnje kufizim.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 19:07
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Jo per Zotin. Pse me shan kot?

Po te shohesh titullin keshtu thote: Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !

Pra nuk pyet kush se si e qysh e njeh dike, mjafton qe te arrish qellimin. Domethane, mjafton qe te zgjidhesh kete dileme: te genjen aparenca, apo thote te verteten.

Titulli nuk bve asnje kufizim.




dghe per tju pergjigjur pyetjes tende tamma me fjale te shkurtra e directe
aparenca te genjen dhe shume smundesh kurre te njofesh dike sipas pamjes qe ka
nje rast i fundit mbreme dola me nej shoqe
dhe shofim nej femer vajze me nje fjale mund ti kishte ashtu as 20 vjec jo kjo shoqja ime thote shife ca prostitute
ku mund ta dish ehste prostitute apo jo ndoshta ehste thjesht stili i saj qe vishej

dhe ja cfare mbante
kishte nje fund te shkurtet ngjyre te bardhe nje bluze ,xhup si ti them pak te hapur para ngjyre rose ,,sandalle te larta nje rrup nje bel ,nje cante ne krah natyrish dhe ajo po ecte me nej shoqe te veten
ku mund ta dije njeriu qe ishte prostutute ka mijera e mijera femra qe veshin minifunde i vehs dhe une apo per ate ishte ngjyrat qe mbante problemi i saj shoqes time se e shifte

po me dale ne fund si ta njohesh njeriun dikujt i pelqen te vishet sexi ,dikujt sipas mode.dikujt te tregoje pjeset pak,dikujt klasi fundja se njef tjetrin sipas veshjes

e zgjata shume po kisha koh mjft kshu pse jo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 19:13
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan


dghe per tju pergjigjur pyetjes tende tamma me fjale te shkurtra e directe
aparenca te genjen dhe shume smundesh kurre te njofesh dike sipas pamjes qe ka
nje rast i fundit mbreme dola me nej shoqe
dhe shofim nej femer vajze me nje fjale mund ti kishte ashtu as 20 vjec jo kjo shoqja ime thote shife ca prostitute
ku mund ta dish ehste prostitute apo jo ndoshta ehste thjesht stili i saj qe vishej

dhe ja cfare mbante
kishte nje fund te shkurtet ngjyre te bardhe nje bluze ,xhup si ti them pak te hapur para ngjyre rose ,,sandalle te larta nje rrup nje bel ,nje cante ne krah natyrish dhe ajo po ecte me nej shoqe te veten
ku mund ta dije njeriu qe ishte prostutute ka mijera e mijera femra qe veshin minifunde i vehs dhe une apo per ate ishte ngjyrat qe mbante problemi i saj shoqes time se e shifte

po me dale ne fund si ta njohesh njeriun dikujt i pelqen te vishet sexi ,dikujt sipas mode.dikujt te tregoje pjeset pak,dikujt klasi fundja se njef tjetrin sipas veshjes

e zgjata shume po kisha koh mjft kshu pse jo



E dis i e bane ti motra?

Kisha dale me nje shok dhe ishte ne fakt gjys erresire atje ku po shkonim. Para nje vitrine ishte nje alamet femre qe po shihte ato sendet qe ishin ekspozuar atje.

Ky shoku im me jep nje brryll, demek: shiko c'femer. Kur papritur hidhet. Mos se qenka ime moter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 19:32
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


E dis i e bane ti motra?

Kisha dale me nje shok dhe ishte ne fakt gjys erresire atje ku po shkonim. Para nje vitrine ishte nje alamet femre qe po shihte ato sendet qe ishin ekspozuar atje.

Ky shoku im me jep nje brryll, demek: shiko c'femer. Kur papritur hidhet. Mos se qenka ime moter.



hahahahahahahahahhahahahahah sa kam qesh mashkull hesapi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 19:40
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.