Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Shoku i ndaluar
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori

E takova me vone ate gocen, ishte normale. Ishte i shoqi qe nuk e nxirrte perveçse me çifte te tjera. I kishte vene veshore si kalit qe mos shikonte boten e singlave, te shikonte vetem njerez te fejuar e te lidhur gruaja.

aka swingers

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 21:43
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth





Mos eshte nga Gramshi ai shoku yt Faje?????????????


Pervec talljes me postimet e mia, ke ndonje gje me te vlefshme rreth temes per te thene?
P.s Sa per dijeni nuk kam asnje lloj lidhje farefisnie me rrethin e Gramshit, as nga fisi im, dhe as nga i burrit. Nuk e kuptoj pse kapeni kot me Gramshiotet, apo jeni shume te zhvilluar ju Te Tiranes krahasim me provincat?

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 21:57
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Pervec talljes me postimet e mia, ke ndonje gje me te vlefshme rreth temes per te thene?



Per temen????????????? Mahhh ............ per mua keto jane budallalliqe te kohes bizantine qe vazhdojne te perjetohen ne shqiperi .............. Ahh jo ........ se ne kohen bizantine kishte me shume kulture dhe qyteterim ............... ndoshta te periudhes post Skenderbeu .......... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2010 12:52
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Re: Shoku i ndaluar

Citim:
Po citoj ato që tha eliz

Kur nje mashkull eshte ne nje mardhenie ka raste kur nuk i njeh te dashures se tij rrethin e tij(shoke ,shoqe,familje).Cila eshte arsyeja kryesore qe s`do e benit ju?(Ti njihnit te dashures rrethin tuaj).A ka me teper se nje arsye?Arsyet e tjera cilat mund te ishin?



Eliz arsye mund te jete e thjeshte ne radhe te pare ke quani ju rreth shoqeror nje grup prej 10,20 ,30 vetesh apo 1o 3 shoke te ngushte sepse ndryshojne gjerat .Nese une njoh shume njeres nuk mund te mendoj se do ta prezantoj me cdo njeri qe njoh jam e rezervuar sepse ndoshta dhe kete rreth se njoh aq mire o nuk jane ato qe hiqen .
Une nese amores time do i presantoja rrethim tim shoqeror aq sa njoh sdo isha e qete per asnje minut sepse idete e tij dhe te atyre jane ndryshe ato/une adhuroj sportin ai e urren deri ne vdekje ,une/ato si robin hud te ndihmojne pa dallim rrace ,idee e seksi ai si hitleri rrace ariane(ky eshte estremi ) pra do ndihesha keq por me 3 miqte e mi qe i kam me te vertet miq ne kuptimin e fjales kane qene te paret qe e kam prezantuar e te paret qe dine cdo gje q eme ndoth te mire dhe te keqe .
Nuk ka te beje ajo qe nese ste prezanton ste do se njoh nje njeri qe prezantonte dhe kushuriren e 17 e nuk linte kacul ne lagje pa i treguar se kush ishte e dashura e tij ate kohe ajo mendonte se e donte por gjithe kjo reklame ishte vetem me u tregu shiko sa dashnore te bukur kam .Une spara kam qef qe te me presantojne ne shume njeres .
P.s Deb une kam farefisne gramsh e sme behet vone kshuqe mos e vrit mendjen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2010 20:03
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: Shoku i ndaluar

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
Mirdita te gjitheve!Kisha nje pyetje me teper per meshkujt po normal te japin dhe femrat mendimin e tyre.
Kur nje mashkull eshte ne nje mardhenie ka raste kur nuk i njeh te dashures se tij rrethin e tij(shoke ,shoqe,familje).Cila eshte arsyeja kryesore qe s`do e benit ju?(Ti njihnit te dashures rrethin tuaj).A ka me teper se nje arsye?Arsyet e tjera cilat mund te ishin?



Kryesisht ne raste zyrtare mund te perzihemi me miqet e njeri-tjetrit. Ne jeten e perditeshme kam ndjere perhere nevojen te kem njefare individualiteti, njefare distance, dhe besoj qe dhe ai poashtu ka nevoje per nje hapesire te limituar ku ai te mos jete ne nje kontekst "ne".

Ndodh natyrisht qe te gjendem shpesh ne nje tavoline me njerezit me te cilet ai shoqerohet, poashtu ata dine te gjithe se me ke eshte ne nje lidhje ai ose une, por influenca e tyre duhet te kufizohet aty. Perzierja e rretheve shoqerore me duket gati si nje proces i forcuar.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2010 22:52
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua



te kisha afer do luja une rrolin e gruas tate... ehehe dhe ti vete do kishe ra ne dyshime..



Do kishte thane ai i shkreti "Se therrisja vetem me mire,cmu desh"

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2010 22:30
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Ju flm. te gjitheve per pjesmarrjen ne teme.Ishte kenaqsi qe ju lexova te gjitheve pa perjashtim.Sidomos atyreve qe pertojne ti bien shkurt e i bien gjate .Kurt ti rrofsh se me shton jeten me ca postime tuat.Niqua si gjithmone pak e sakte ti .Turll shoqeria ime s`ishte shqiptare megjithate flm. per mendimin tend .Al74,zgjeroje dhe ca mendimin,mos ki frike Pershendetje te gjitheve dhe kalofshi sa me mire ne shoqerine e atyre qe ju do zemra!

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2010 22:31
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
.Turll shoqeria ime s`ishte shqiptare megjithate flm. per mendimin tend


Kenaqesia eshte imja ............... po ishte thjesht nje pergjigje per mentalitetin e shprehur nga Deb* ............. .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2010 00:56
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
aka swingers

Hahahahahahahaha. Ah, c'te qeshur. I ka ca te forta ky...

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2010 19:39
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha eliz


Do kishte thane ai i shkreti "Se therrisja vetem me mire,cmu desh"




Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2010 19:46
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Shoku i ndaluar

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.