Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
apple
Anetar i ri

Regjistruar: 30/11/2005
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 11

Question

A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?

A DO TE LIDHESHIT ME NJE PERSON VETEM PER KEQARDHJE,DMTH NQS E DINI QE AI/AJO JU DO SHUME DHE DO TE VUANTE JASHTEZAKONISHT NESE DO TA LINIT?SHPESH KJO ESHTE NJE SAKRIFICE E TEPERT DHE NE PAMJE TE PARE PERGJIGJJA ESHTE 'JO',POR A E KA BERE NJERI DHE DERI KU KA SHKUAR KJO LIDHJE.

__________________
you are beatiful no matter what they say........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2005 13:46
apple nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė apple Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me apple (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: apple Shto apple nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto apple nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

TEM QE NA MUNGONTE URIME!

Well si gjithmone pergjigja e pare esht jo!

Mua me ka ndodhur qe me dashuronte nje djale marezisht dhe vazhdone akoma por ne fillim ndjeja vertet nje keqardhje per ate dhe ishim large ne fakt, pra sic me vinte keq jo se u lidha me te as qe kam per tu lidhur pasi dua nje tjeter por vetem e telefonoja shpeshe gjeja me e keqe ishte se ai nuk e dinte qe une ndjeja vetem nje keqardhje per ate dhe ndaj detyrohesha ta merja ne telefone. Kujtonte dhe akoma mendon se une e dua ate, me vjen shum keqe por sdi cte bej pasi zemren time e ka nje tjeter ne dore. Dhe neqofte se une nuk e dua sdo mend qe sdo lidhem me ate vetem per keqardhje jeta na ka dhen zemer qe te dashurojm me shpirt dhe jo vetem se kemi ndjenje keqardhje. Te pakten ky esht mendimi im

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2005 15:04
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9456

Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2005 23:04
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_dr
Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.


Pikerisht ndaj jep kete pergjigje nga qe ste ka ndodhur kur ishe ne nje moshe delikate, dhe sikur te ndodhi sot Lela mendoj qe do i japesh pergjigjen e duhur pasi je ne nje moshe te pjekur. Ndersa une isha e vogel sa dhe sot sdi cti them, por jam e sigurt qe do ja dale mbane me nje kuptim miqesie dhe jo urrejtje.

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Dhjetor 2005 20:57
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9456

Ketu ne itali ka nje thenje, "Vai dove ti porta il cuore"
ti ndiq zemren tende.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Dhjetor 2005 21:08
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tilonshe
Anetar i ri

Regjistruar: 06/12/2005
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 9

une faktikisht gjendem ne nje lidhje te till...well ne filllim me pelqente por largesia ben te veten...kot nuk thon larg syrit larg zemres...u mundova te ndahesha nje her prej tij por menyra se si reagoi me beri te ndihem keq...so u lidha prap me te....well eshte pak e ngatrruar...kur jam me te ndihem mire(and i'm all over him)...por kur nuk eshte pran meje as me bie ndonje her ne mend per te....well i guess duhet ti jap drejtim ketij muhabeti....

__________________
mbam kur te me gjesh qe kur te me duash te me kesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Dhjetor 2005 02:55
tilonshe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tilonshe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tilonshe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tilonshe Shto tilonshe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tilonshe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4059

Per mendimin tim nuk do te mundesha te vazhdoja nje lidhje per keqardhje. Nuk e di nqs pasiguria ime ndaj atij mund te me shkaktonte pyetje...... frike...... qe te me largonin nga personi.

Por ne momentin qe e kuptoja dhe isha e sigurt qe nuk kisha ndjenja per ate nuk do te rija as nje moment. Ajo do ishte nje loje, nje tallje per personin qe dikur kam dashur, qe kam shpenzuar kohe me ate keshtu qe nuk do mundesha ta tallja dhe te luaja me ndjenjat e tij sepse deshira ime do ishte ta shikoja te lumtur dhe mgjs do ishte ndarja nje vuajtje e di qe do ishte momentale por mgjs nje sinqeritet qe do ta vriste do ta vleresonte me vone.

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Dhjetor 2005 03:20
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

as do te lidhesha me dike per keqardhje,por as do te doja qe dikush te lidhej me mua per keqardhje.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Dhjetor 2005 15:18
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

Citim:
Po citoj ato që tha Eriosa
as do te lidhesha me dike per keqardhje,por as do te doja qe dikush te lidhej me mua per keqardhje.

e njejta edhe per mua sepse edhe gjeja me e vogel{miqesi e............. qe do te ndjeja per te do te ishte pakuptim

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Dhjetor 2005 21:43
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Pupurushe
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 15/03/2004
Vendbanimi: Brazil
Mesazhe: 34

e zeme se u lidha me nje person per keqardhje por mbas disa kohesh lidhja sdo jete lidhje serjoze dmth nuk do lidhesha me deshir time dhe me pas mendoj se ajo lidhje do perfundonte dhe ate person do e lendoja ...kshtuqe pse te harxhosh kohe kot dhe te vrasesh dike shpirterisht

__________________
everything is dust in the wind.........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2005 04:19
Pupurushe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Pupurushe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Pupurushe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Pupurushe Shto Pupurushe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Pupurushe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.