Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Shoqja e ngushte. Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Shoqja e ngushte.

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dozen_red_roses_expand_vase_lg_wht2.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 288 herė.

Une kam deshire qe te hap nje teme rreth nje vajze e cila ka nje shoqe te ngushte, i beson gjithcka asaj i tregon gjithcka dhe eshte e sigurt qe ajo eshte shoqe besnike dhe e sinqerte ndaj saj. Por per cudi nje dite ajo e shikon te dashurin e asaj me shoqen e asaj te ngushte. Ajo nuk ju besonte syve per ate qe pa.
Ajo humbi njekohesisht dy njerez qe i kishte dashur shume, te dashurin dhe shoqen e saj te ngusht.

Si e mendoni ju, a do pranonit te kishit shoqeri me shoqen e ngushte n.q.f ju ndodhte nje gje e tille?

Pasi per te dashurin e saj nuk ja vlen te bej pyetje se ne femrat e dim shume mire qe mashkulli ku gjen ben.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2003 20:12
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledari
I paregjistruar

Regjistruar: --- JO ---
Vendbanimi:
Mesazhe: N/A
0

Angry

Kurre perkundrazi nese do me ndodhte mua une do ja ktheja ne te njejten me nyr po jo me nje her avash avash si nje thenie e urte popullore Avash avash behet gjithcka.
Me nje fjal do merja hak tek te ty.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2003 09:29
Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sweaty01
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 23/12/2003
Vendbanimi: ne boten e repistave!!(BELGIUM)
Mesazhe: 26

per mua eshte shoqja ime e ngushte gjithçka personi me i shtrenjte,dhe nuk mendoj se do ma bej nje gje te tidhe e dua shuuuuuuum
dhe e pershendes "Nertilen"

__________________
I'm sexy
I'm hot
I'm evrything
you'r NOT

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2003 20:11
sweaty01 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sweaty01 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sweaty01 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė sweaty01't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: sweaty01 Shto sweaty01 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sweaty01 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Hirushe ne kete bot mundet te ndothi gjithqka dhe do te ndothi.
Nese mundem te kem nje shok te ngusht un ta them sinqerisht qe un do i besoja gjithqka po jo 100% Sepse sot jemi ne shekullin e 21- dhe shumica e njerzve nuk kan besim tek vetvetja.

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2003 21:09
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lupo
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: prato
Mesazhe: 9

shoqeri shoqeri

pas atij xhesti per mua nuk do egzistonin me ne bot ne fund te fundit shoqeria eht respekt me respektove njeher do te respektoj dy her megjth ate keto jan raste te rralla mos te ndodht se te ulin shum molarisht nuk i beson as vetes me pas.

__________________
je si rrush

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2003 22:37
lupo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lupo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lupo (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lupo't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lupo Shto lupo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lupo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Eshte e lehte te flasesh dhe te japesh gjykime sidomos per ata qe nuk kane qene protagoniste te situatave te tilla...dhe ne fakt une e kam shume te lehte te flas lidhur me kete...
Por mendoj se nuk do isha e gatshme te falja ,sepse ne fund te fundit nje shoqeri e mire bazohet tek sinqeriteti reciprok ne rradhe te pare dhe nqs ky i fundit mungon atehere ne kete rast ajo shoqeri do te kishte vetem emrin e tille.

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2003 23:10
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Ajo dihet qe nese shoqja jote me e ngushte te tradheton ne kete menyre atehere s'ka ku te veje me. Se nese ti e ke ate si moter dhe tjetra ta fut thiken mbas shpines kjo do te thote qe ajo s'do t'ja dije per ndenjat e tua dhe qe fundja nuk i intereson shume shoqeria jote. Une per vete s'besoj se do hakemerresha tek ajo, poqe dhe ta falja do ishte shume e veshtire.(mos te them e pamundur)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 16:13
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

une jam e bindur qe ne jete mund te gaboj cdokush keshtu qe ashtu si shoqja ime dhe une mund ti krijoja nje dhimbje te tille pa dashje. mgjth une respektoj shume shoqen time te ngushte dhe per kete respekt nuk do t'ja beja nje gje te tille prandaj dhe nuk do ta falja dot kurre po te ma bente ajo nje gje te tille...

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 12:14
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
notnE
Anetar i ri

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: milano
Mesazhe: 10

oblio

egoisem dhe luksuria
jane te pandara njera nga tjetra....

kur deshiron dike asgje nuk
arrin te ndaloje aksionet , mendimet per
t'ja arritur qellimit ......, mbyll syte dhe largon
me force nga mendja gjithshka qe te pengon
per tu ulur ngadale dhe me dinjitet si Dionise
mbi fusha te mendafshta .......


e.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 12:32
notnE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė notnE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me notnE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: notnE Shto notnE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto notnE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mira_uk
Ne Zemren Time Ti Jeton..

Regjistruar: 22/06/2003
Vendbanimi: Ne Zemren e dikujt......
Mesazhe: 45

Cfare mund te ndodhi ne kete bote deh eshte shume e vertete qe ndodh keshtu qe e mban si shoqe ose me mire si moter dhe kur vjen fundi ta fut sa krahu thats not fair....


me respekt Mira

__________________
Jeta eshte si dallge
qe hidhet ne breg,
Jeta eshte si loder
qe gjithkush e prek,
Jeta eshte nje enderr
nje shpres e larget,
Jeta eshte dashuria
nje bote e zdrazet..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2004 14:59
Mira_uk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mira_uk Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mira_uk (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mira_uk Shto Mira_uk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mira_uk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Shoqja e ngushte.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.