Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Ku do te donit te jetonit?
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

Ku do te donit te jetonit?

Ne cilin shtet te botes do te donit te jetonit dhe nese shteti ku ju banoni aktualisht eshte ideali per ju?

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2004 22:33
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudia_usa
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/01/2004
Vendbanimi: PLAYBOY MANTION ;)
Mesazhe: 25

Lightbulb

lulka ;)

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re bunny2_159844.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 232 herė.

me pelqen kjo idea jote qe ke hapur !hmmmmmmmmmmmm un do kisha deshir te isha ne LA los angeles se sa per ne USA nuk dua te leviz mir jam po ktu ku jam shum ftote dua pak ngrotesi edhe pak me shum argetim


{PROuD TO BE BLoNDE}

__________________
WHY DO HATERZ HATE THE GAME DONT THEY KNWO ITS JUST A F***** PLAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 14:49
klaudia_usa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudia_usa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudia_usa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudia_usa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudia_usa Shto klaudia_usa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudia_usa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

:)

Thnx per pergjigjen Klaudia,se paske keq ti une do te doja ne nje ishull qe te ishte vetem vere dhe plazhhhh!

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 15:09
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
princesha
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/04/2003
Vendbanimi: londer
Mesazhe: 40

Thumbs up

shqiperi

Po te ishte Shqiperia si shtetet e tjera te evropes, pra me rregull, qetesi,pune dhe pak e pasur nuk do te doja te levizja prej saj...... Nuk ka me mire se Shiqiperia....Por tani per tani jam mire ketu ku jam ,pasi mendoj se eshte me mire per cunin tim. Shpresoj qe se shpejti do rregullohet dhe me siguri do plakem dhe vdes atje...ku balta eshte me e embel se mjalta!!!!! Sa per ngrohtesi dhe argetim plazhet tona jane me te bukurat dhe me argetuese.......... thjesht mendimi im!!!!!!

__________________
genjeshtra i ka kembet e shkurtra

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 15:21
princesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė princesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me princesha (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė princesha't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: princesha Shto princesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto princesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Princesha

Edhe une jam dakort me ty.Tani per tani do kisha shume qejf te jetoja ne Angli por vetem per pak kohe dhe me pas sigurisht do doja te kthehesha serish ne SHQIPERI.
Megjithate atdheu i cdokujt eshte atje ku ai eshte i lumtur (kete e ka thene GETE se mos kujtoni se jam kaq i zgjuar une ) keshtuqe une i uroj te gjithe te jene te lumtur atje ku deshirojne ata te jetojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 16:37
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

Flm per pergjigjet .
Do ishte nje gje sh fantastike sikur te gjithe shqiptaret ne mergim te kishin kete mendim per tu rikthyer ne Shqiperi po tani per tani dhe kushedi per sa dekane do arrije Shqiperia nje vend i kulturuar dhe ne standartet e Europes perendimore apo USA.
Pres dhe te tjera pergjigje.
Kiss you.

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 18:49
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudia_usa
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/01/2004
Vendbanimi: PLAYBOY MANTION ;)
Mesazhe: 25

wow

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re bunny2_159844.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 222 herė.

shum dashkan te shkojn ne shqiperi kjo me cudit sepse jo se sdua te behet shqiperia mire por un e di qe as ka per tu ber qe keshtu duhet te shikoj realitetin edhe jo me enda kot ! nese mendimi juaj e respectoj


{ProUD to BE bLoNDe}

__________________
WHY DO HATERZ HATE THE GAME DONT THEY KNWO ITS JUST A F***** PLAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 18:57
klaudia_usa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudia_usa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudia_usa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudia_usa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudia_usa Shto klaudia_usa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudia_usa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CAMJA
Anetar i ri

Regjistruar: 14/01/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2

Wink

$$$$:):):):)$$$$$$

NE VENDIN E NJE MIJE E NJE DESHIRAVE

__________________
don't let go your dreams, but try to live the reality

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2004 05:57
CAMJA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CAMJA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CAMJA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CAMJA Shto CAMJA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CAMJA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Smile

well.... po te ishte shqiperia mire mesiguri atje s diskutohet ajo sidomos te jetoja ne VLore
Po meqe Shqiperia s eshte gje kshu qe me pelqen ketu ku jam
ne Seattle.

pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2004 20:16
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DiKuShi
Student

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 46

dihet qi per shkaqe te nryshme jena largu te gjith prej Shqiperis, edhe po te ishte me mir do te jetoja anej. noshta mas da vjetesh do kthehem.

un tashi jetoj ne Chicago edhe ne ket sekond po te kisha mundesin do te shkoja ne venin ma te nxet ne tok se tashi temp asht 5 grad farenheit afro -15 celcius. do zoti mbijetoj lol

po c'mu desh mu qi shkova ne ket ven mor njerezez mund t'kisha ne california ose florida ku asht shum ma xet po ktu..... o nane o nane mezi leviz nga shtresat qi kam vesh lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Janar 2004 15:23
DiKuShi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DiKuShi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DiKuShi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DiKuShi Shto DiKuShi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DiKuShi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Ku do te donit te jetonit?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.