Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria

(Moderator: Dr_Devil)
Hap njė temė tė re
  Abonohu tek ky nėn-forum
Konsidero nėn-forumin tė lexuar

  Nėn-forumi Mesazhe Tema Mesazhi i fundit Moderator
Arkivi i Internetit
Tema te vjetra
155 29 Dr_Devil

Tema Autori Mesazhe Lexime Vlerėsimi I fundit Rradhit nga ana e kundėrt
  Interesante: Dashuri nė Chat, vodhi 50 mijė USD ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) Admirali 88 20496 15 pikė - mesatarja 3.8000
  Hyn Interneti Wireless ne Shqiperi. lezhjani-82 2 3355 2 pikė - mesatarja 5.0000
  1 Attachment(s)CELULARE wireless KRIZA 8 4334 0 pikė - mesatarja 0.0000
  eRepublik - luftoni per Shqiperin Ladro 4 2563 0 pikė - mesatarja 0.0000
  3 Attachment(s)Interneti: Kuriozitete Vizioner 3 2429 0 pikė - mesatarja 0.0000
  1 Attachment(s)www.toptreg.com, tregu qe bashkon shqiptaret toptreg 0 2609 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up Mbreterite e Rilindjes Rilindas 4 2433 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ka lėvizur tek: www.trashje.com tpk - - 0 pikė - mesatarja 0.0000
  www.programekompjuteri.com frani8 0 2221 0 pikė - mesatarja 0.0000
Exclamation loje per iphone erta31 0 2364 0 pikė - mesatarja 0.0000
  www.lekplepi.com eshte legjend seldi 1 2166 0 pikė - mesatarja 0.0000
  forum durresi.it eshte trasferuar ketu www.durresi.forumfree.it DEMONN 4 2094 0 pikė - mesatarja 0.0000
  www.lepurushi.com frenci8 9 2855 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Ndihme! ( 1 2 ) SmoKer` 15 4415 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Interneti dhe Kompanite e Celulareve NS-6 2 2049 0 pikė - mesatarja 0.0000
  download ( 1 2 ) student_ii 10 4323 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kater menyra te vecanta per te kaluar kohen ne Facebook. Pitkini 0 2065 0 pikė - mesatarja 0.0000
  YOUTUBE, truqe dhe teknika Fajtori 5 2109 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Kujdes! Virus i ri SmoKer` 0 1936 0 pikė - mesatarja 0.0000
  bllokimi i wireless Klodel 4 2662 0 pikė - mesatarja 0.0000
  Biblioteka online klasa 3 2679 0 pikė - mesatarja 0.0000
Thumbs up telefilmat e fundit lojra per kompiuter cartoni e shume gjera te tjera ketu irisa 2 2979 0 pikė - mesatarja 0.0000
  interesant sheki 1 2160 0 pikė - mesatarja 0.0000
  17 vjecari nga Dibra shpik tastieren qe prodhon energji! lezhjani-82 6 2398 0 pikė - mesatarja 0.0000
  www.lexoj.com released Pitkini 2 2215 0 pikė - mesatarja 0.0000
Lightbulb Bej Facebook ne gjuhen Shqipe. ( 1 2 3 4 5 6 ... Faqja e Fundit ) AnDrIy 63 10265 0 pikė - mesatarja 0.0000
Duke parė temat nga 1 deri 25 prej 102, tė renditura sipas Rendit nė mėnyrė mesazhet e dėrguara
Hap njė temė tė re
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »

Kėrko brenda kėtij nėn-forumi:

Ora tani: 21:00
  Temat me mesazhe qė ju nuk keni lexuar Mesazhe tė reja    ( Tema tė reja qė kanė patur sukses Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )   Temė e mbyllur, nuk mund tė pėrgjigjeni Temė e mbyllur
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    ( Tema tė konsideruara tėrheqėse pėr vizitorėt Mbi 30 pėrgjigje apo 200 lexime )    

Ja mundėsitė qė ofron nėn-forumi:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.