Profili Pėr *franca* Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 20/10/2006
Status: .... 
Mesazhe tė dėrguara: 7 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 07 Maj 2008 14:38
Nuk identifikohem dot ne forum dhe me nxjerr jashte
Pėr tė kontaktuar *franca*: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek *franca*
Dėrgo tek *franca* njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 06/05
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Prane motles vogel. 
Shto *franca* nė listėn e Monitorimit     Shto *franca* nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.