Profili Pėr **BISHA** Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 07/10/2003
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 2 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 28 Mars 2004 14:19
Kush jan Bektashinjet dhe sektet tjeraqe ende nuk dihen se kush eshte?
Pėr tė kontaktuar **BISHA**: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek **BISHA**
Dėrgo tek **BISHA** njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 25 Shkurt 1981
Dy fjale mbi veten shume e mire 
Vendbanimi londer 
Shto **BISHA** nė listėn e Monitorimit     Shto **BISHA** nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.