Profili Pėr EAGLE1 Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 03/08/2010
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 1 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 03 Gusht 2010 13:33
Azem Shkreli (Poezi nga libri: Zogj dhe gurė)
Pėr tė kontaktuar EAGLE1: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek EAGLE1
Dėrgo tek EAGLE1 njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 09 Maj 1988
Dy fjale mbi veten preferoj filmat AKSION 
Vendbanimi tirane 
Shto EAGLE1 nė listėn e Monitorimit     Shto EAGLE1 nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.