Profili Pėr Ebu Shejma Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 24/05/2004
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 27 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 17 Korrik 2004 19:03
Feja. Kuptimi dhe origjina e saj.
Pėr tė kontaktuar Ebu Shejma: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Ebu Shejma
Dėrgo tek Ebu Shejma njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 01 Janar 1974
Dy fjale mbi veten Zdrukthtar 
Vendbanimi Kumanovė 
Shto Ebu Shejma nė listėn e Monitorimit     Shto Ebu Shejma nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.