Profili Pėr Alban Kraja Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 25/06/2004
Status: Anetar i ri 
Mesazhe tė dėrguara: 5 (0.00 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 01 Korrik 2004 15:45
A duhet qe shqiptaret jashte te votojne per parlamentin shqiptar prane konsullatave?
Pėr tė kontaktuar Alban Kraja: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Alban Kraja
Dėrgo tek Alban Kraja njė Mesazh Privat!
Faqja Personale: http://www.albankraja.com 
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 07 Prill 1970
Dy fjale mbi veten Gazetar dhe shkrimtar. 
Vendbanimi Rimini (Itali) 
Shto Alban Kraja nė listėn e Monitorimit     Shto Alban Kraja nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.