Profili Pėr Pali Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 26/02/2007
Status: mėsimdhėnės 
Mesazhe tė dėrguara: 47 (0.01 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 22 Tetor 2007 13:36
Kosova dhe Enveri
Pėr tė kontaktuar Pali: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek Pali
Dėrgo tek Pali njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday 11 Prill 1954
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Zvicėr Vevey 
Shto Pali nė listėn e Monitorimit     Shto Pali nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.