Forumi Horizont Gjithsej 677 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 677 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Dialektet (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=339)
-- Fjale te harruara shqipe ose dialektore. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12801)


Postuar nga kontinenti datė 12 Dhjetor 2006 - 00:57:

Gjoku = kali
Ati = kali
Ēili = kali
Kulli = mėz
Kolt = kuajt
Visku = kėrriēi
Kisku = kėrriēi
Shpesh here me perkedheli, emri i fundit i kėrriēit thuhet dhe kisku


  Gjithsej 677 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 677 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.