Forumi Horizont Gjithsej 326 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 326 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Bota e re poezise (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=337)
-- Ne poezite e mia do njohesh shpirtin tim (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8037)


Postuar nga SHKODRANI I QESHUR datė 12 Prill 2005 - 18:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha ksenia
bravo shkodrani....
Me pelqyen shume krijimet e tua
Mos qaj!
Shkruaj edhe kur qesh

pershendetjeKsenia te falenderoj shume
Normalisht jam i qeshur po cfare te besh ndonjehere dashuria te ben edhe te qash.!
flm per keshillen do mundohem te shkruaj edhe dicka ne momenetet kur jam i qeshur dhe i lumtur

pashim shok..!


  Gjithsej 326 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 326 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.