Forumi Horizont Gjithsej 326 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 326 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Bota e re poezise (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=337)
-- Ne poezite e mia do njohesh shpirtin tim (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8037)


Postuar nga SHKODRANI I QESHUR datė 08 Prill 2005 - 22:53:

Nostalgji

Nje dite me pyete se cfare dashuroj me shume?
Jeten time te thashe.!
Syte tu mbushen me lote dhe u largove
Pa arritur te te thoja se ti je jeta ime...!


  Gjithsej 326 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 326 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.