Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Figura shquara shqiptare ne diaspore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=382)
-- NĖNĖ TEREZA PREJ KALKUTE - 10 vjetori i vdekjes (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14453)


Postuar nga RAIMONDI datė 27 Tetor 2007 - 07:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Ajo Dr mbrapa emrin tim nuk eshte per Doktoreshe por per Durres, por s'ka gje. E vleresoj qe materiali te pelqen.
Sa per Nene Terezen me pelqen ta kujtoj si Bija e Zotit qe ndihmoje te varferit. Per te tjera gjera...nuk na takon ne te flasim.ha ha ha une thash se ishte si inicial profesioni---po ti e paske si targe makine ha ha ha

lela s'do ti te flasim dakort -----------lol ty nuk ta prish ---------ajjo ishte vertet bija e zotit dhe nusja e krishtit sic thoshte vet----por mbi ye gjitha ajo ishte nje njeri inteligjent me humor shume te holle--------------cka  tregon se ajo ishte nje shpirt plot jete-------------------dhe cfardo te themi ne ajo qendron shume lart dhe te gjithe e nderojne ---------me kujtohet njehere ne nje takim me papa gjon palin ajo i dha nje te forte Papes qe papa ngeli si guak----dhe te gjithe qeshen gjithe shtypi italian foli per nene terezen =-----------ajo ishte nje tip i mprehte  nga mendja-------------Por mua me vjen keq se   shpirti i saj qe ishte plot jete dhe gjalleri---nen ate robe ka vuajtur,shume -------------


  Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.