Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Figura shquara shqiptare ne diaspore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=382)
-- NĖNĖ TEREZA PREJ KALKUTE - 10 vjetori i vdekjes (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14453)


Postuar nga RAIMONDI datė 19 Tetor 2007 - 04:32:

---Lela une e kam lexuar librin e saj---por NENE TEREZA KISHTE DYSHIME PER ZOTIN ---qe existon apo jo----ndersa tek KRISHTI AJO BESONTE -----------megjithate ne dyshimin e saj te existenxes se zotit nje nga primatet e kishes katolike --s'me kujtohet emri i tij--e justifikoi duke thene---NATYRA E SAJ DYSHUSE ESHTE DICKA NORMALE PER BESIMTARIN-----dhe ky personalitet vet kur u shpreh per zotin para nja 6 muajsh tha ---SE NE PER ZOTIN NUK MUND TE THEMI AZGJE --NUK MUND TE SHPREHEMI AS EXISTON AS JO---POR NE E PRANOJME ATE SI DICKA QE  E KEMI TE NEVOJSHME------dhe ky dyshim ndaj zotit eshte nje dyshim iluminist,------------megjithate --DYSHIMI I NENE TEREZES -----ESHTE GODITJA ME E FORTE NDAJ ZOTIT------

  ----------- Por do thoja qe studimi qe ka vene DOKTORESH ---LELA--  eshte shume i bukur dhe ME KA NDIHMUAR MUA NE DISKUTIMIN PER ZOTIN------------tamam doktoreshe ---se una isha nje rast urgjent ---------isha ne.................. coma


  Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.