Forumi Horizont
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Informatikė & Programim (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=112)
-- Archos 9 (pak me shume se 500 euro) (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17174)


Postuar nga Fajtori datė 11 Korrik 2009 - 15:45:

Archos 9 (pak me shume se 500 euro)

Marshallah. Kete ja vlen te kesh ne ēante besoj.


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 11 Korrik 2009 - 22:27:

Duket teper i madh dhe te nxjerresh ate ne nje kafe do te shohin njerezit me habi


Postuar nga Fajtori datė 12 Korrik 2009 - 13:03:

Perkundrazi, eshte pak i vogel. Por eshte nje hap drejt laptopeve te ardhshem, qe nuk duhet te kene kapake e budalleqe, por vetem nje touch screen qe mund ta mmbash si bebe.

Nuk e di a ke pare qe njerezit ne kafe nxjerrin laptopet sa nje gomar, qe u ze gjithe tavolinen. Keshtu qe...


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 12 Korrik 2009 - 20:51:

Ne nje fare sensi ke te drejte, duke marre parasysh qe ai eshte nje prototip dhe me kalimin e kohes do te permiresohet ne te gjitha aspektet, perfshi dhe ate te permasave. Sidoqofte, besoj se e ardhmja eshte te ekranet e palosshme .


Postuar nga SmoKer datė 18 Nëntor 2009 - 17:47:

Ja cfare ju duhet !!

Nokia N900


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 20 Nëntor 2009 - 18:42:

Nje Apple Tablet PC me mire


 
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.