Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Informatikė & Programim (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=112)
-- Archos 9 (pak me shume se 500 euro) (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17174)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 12 Korrik 2009 - 20:51:

Ne nje fare sensi ke te drejte, duke marre parasysh qe ai eshte nje prototip dhe me kalimin e kohes do te permiresohet ne te gjitha aspektet, perfshi dhe ate te permasave. Sidoqofte, besoj se e ardhmja eshte te ekranet e palosshme .


  Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.