Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!

Eshte ky lajmi qe ka dhene pak me pare tv " Top Channel " mbi kete skandal te ndodhur para nje viti ne nje rajon policie ne greqi!!!

Lajmi eshte i shoqeruar edhe nga nje video, te cilen per tani nuk po e gjej dot ne youtube qe ta sillja ketu, por mund ta shihni tek edicioni i lajmeve.

Karamanlis, kryeministri grek ka shprehur "keqardhjen" per kete rast...

Por sidoqofte eshte nje akt i cili eshte i PAJUSTIFIKUESHEM!
Nuk eshte hera e pare qe ndodhin tortura te tilla!!!Hapa nje peticion te cilin mund ta "firmosim" on line, dhe me vone mund t'ja bejme te ditur edhe ndonje instance si psh Amnesty International!

http://www.ipetitions.com/petition/...duku/index.html eshte link per te firmosur kete peticion!


dhe HAPENI LAJMIN beni te ditur sa me shume persona te jete e mundur!!!


SHQIPETAR MOS RRI POR DUKU, SHQIPETAR!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Modifikuar nga Lela_Dr datė 18/06/2007 ora 22:13

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2007 20:36
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 02:39
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Me shokoj kjo video.O zot sa skene e dhimbshme per ata dy shqiptare te gjore edhe per te tjere shume qe mesyjne deren e grekut.
Poshtersi e grekeve.Mallkuar qofshin.

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 02:50
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

ata plera qe kan ber kete akt makaber.. do djegur te gjall.. do prer misht me gersher ne mynyren me cnjerzore e pa keqardje... grek te ndyre.. populli me i trash ne bot.. populli me pederast ne bot... ptuuuuuuuu deknat ne vorr o greker

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 03:10
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re p2beal.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 4078 herė.

.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 03:20
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

E dini cfare kam qejf une...?!

TE SABOTOJNE TE THEMI NJE JAVE PUNEN NE SHENJE PROTESTE,
TE GJITHE SHQIPTARET QE PUNOJNE, JETOJNE E NDERTOJNE SHTETIN E ATYRE MOTERSHKLYERVE,
SE E KANE FAJIN KETA MORRACAKET TANE..PO E LEME KETE PER TANI
DHE TE SHOHIM SE KU NE P*** TE MOTRES DO VEJE EKONOMIA E greqise PASTAJ!!!

SIKUR VETEM NJE JAVE, MENDOJENI PAK CFARE HUMBJE DO KISHTE EKONOMIA E TYRE...PEACE!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 03:27
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Asgje nuk me befason me greket. Nuk eshte hera e pare qe ata na kane trajtuar ne kete menyre.Jam kureshtare te di c'mendojne ata shqiptare qe e mbajne vehten per greke ???????????????????????????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 15:55
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Ptuhhhhhhhhhhhhhhh..........qelbesiraaaaaaaaaaaaa..........o kafshe qe kurre nuk do largoheni nga sketerrea shpirterore qe keni.....
ptuhhhhhhhhhhhhhhhh........o felliqesiraaaaaaaaaa.......qe e tregoni veten se sa vlere keni atehere kur keni me te dobtit perballe, se ketu ne USA rrini duke dhene buzeqeshje o njerez me shtatemije lekura....
ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.........
ptuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 17:54
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Unhappy

Videon e pash sot,me pare s'me kishte rene ne sy dhe te them te drejten mbeta e habitur dhe ne te njejten kohe me erdhi keq qe,me sa kam degjuar,nuk jane marre masat e duhura kundrejt ketij akti kaq te ulet si pa kuptim...

Vite te tera na ndajne nga bota shqiptare,dhe vetem kohet e fundit po behem me e ndergjegjshme per situaten ne lidhje me greket...Shpresoj te kete zhvillime pozitive...Ajo qe me vjen keq eshte situata ne te cilen ndodhen shqiptaret qe jetojne ne Greqi...Shume prej tyre besoj jane indiferent rreth gjithçkaje greket bejne kunder shqiptareve,dhe perse te mos kene hak...Shume te tjere hiqen si vendas,pra jane keta te fundit qe jane per tu trajtuar me keq se greket vete!!!!!

Respekte.

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 18:32
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Bohh sa plehra qe tregohen!!!

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 18:32
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Policet Greke Torturojne 2 Te Mitur Shqiptare!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.