Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mejhone "REHATI"
Gjithsej 543 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Hajt pra e Gezofsh dhe kete Mejhone
Tash me te thene te drejten, une s'jam ftof me asnje...nga ty po e degjoj...
Sa here kam hyre ne forum kam qene gjithmone e ngrohte, dhe kete mund ta konstatojne personazhet e ndryshem te kesaj Mejhones

Heyyy sa po me pelqeka ky ambienti i ri....tavolinat, kolltuqet.....banaku.-..c'do gje ne kombinim.

Te lumte fantazia Peshtim Peshtimi

Do te me ofrosh dicka per te pire si mysafirja e pare qe jam...apo si gjithmone do te ma ngecni ne fyt pijen

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 12:17
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Hajt pra e Gezofsh dhe kete Mejhone
Tash me te thene te drejten, une s'jam ftof me asnje...nga ty po e degjoj...
Sa here kam hyre ne forum kam qene gjithmone e ngrohte, dhe kete mund ta konstatojne personazhet e ndryshem te kesaj Mejhones

Heyyy sa po me pelqeka ky ambienti i ri....tavolinat, kolltuqet.....banaku.-..c'do gje ne kombinim.

Te lumte fantazia Peshtim Peshtimi

Do te me ofrosh dicka per te pire si mysafirja e pare qe jam...apo si gjithmone do te ma ngecni ne fyt pijenPo jo moj xhan...nuk kishe faj ti!

Une e mora rrembyer.Per ty e di qe je:
"E dashur me popullin,e rrepte me armikun!"

Lela...mbiemrin e kam Psheretima.Them qe ta ndroj,po ja sa te vdese plaku.
Ka mundesi ta ve Ekzaltimi,po mos e beje per ze.

Ha e pi c'te te doje zemra.Per inat te Treshit!

Nga ato pijet Sex aty Sex ketu,s'kemi terhequr akoma,se presim te na sjelle nje ngarkese kontrabande Nar Koka.

Provo po te duash nje nga kjo pija turke "Yxhym Mangul".Eshte shume ne mode ne Antalia.

Hajde gezuar!

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 12:26
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Oooo ty t'u mbushte Mejhonja plot me kliente ishalla....kete Yxhym ne fakt se kam provuar, por edhe s'kam shume bese nga keto te forumit, se duan me mč helmuar qe te me heqin qafe....

Me fal qe ta ngatarrova Emrin me Emrin dhe sta vura Mbiemrin por s'me pelqen t'ja tregoj identitetin njerezve sepse me akuzojne per shfrytezim posti pastaj. I din mire ti keto gjera besoj...

Hajt pra cin - cin me Yxhym

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 12:34
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Oooo ty t'u mbushte Mejhonja plot me kliente ishalla....kete Yxhym ne fakt se kam provuar, por edhe s'kam shume bese nga keto te forumit, se duan me mč helmuar qe te me heqin qafe....

Me fal qe ta ngatarrova Emrin me Emrin dhe sta vura Mbiemrin por s'me pelqen t'ja tregoj identitetin njerezve sepse me akuzojne per shfrytezim posti pastaj. I din mire ti keto gjera besoj...

Hajt pra cin - cin me YxhymPo une s'jam si Tom Rrumbullaku (rahmet paste)qe te hedh droge ne pije.

Une jam nje tregetar i vogel i ndershem,qe mundohem te ve menjane ca para t'i kem kur te plakem.Se pension nuk kam.

Hajde gezuar!
(Po te pushoi zemra nga pija,mer ate rezerven qe ka Eria).

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 12:45
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Me ne fund ju zuri shpirti rehat juve!

Mire bere Peshto, te pakten ia ke pak haberin ketij biznesi, se te hapje ndonje photo shop, do tekisha quajtur te lojtur. :p

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 14:02
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Citim:
Po citoj ato që tha bleta punetore
Me ne fund ju zuri shpirti rehat juve!

Mire bere Peshto, te pakten ia ke pak haberin ketij biznesi, se te hapje ndonje photo shop, do tekisha quajtur te lojtur. :pUa gjuhe te hidhur qe ke...farmaq!

Po thuaj nje llaf te mire se eshte seftellek!

Mer nje nga kjo pija turke se mund te ndjehesh REHAT!

gezuar.

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 14:19
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Yxhym te bardhe, nuk ke?

Se te kuqin te dhash.

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 14:25
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Citim:
Po citoj ato që tha bleta punetore
Yxhym te bardhe, nuk ke?

Se te kuqin te dhash.S'di te kete te bardhe!!!!

Eshte koktejl -Smirnoff me Liker mangoje....e pelqejne shume vajzat ruse ne Republiken Turke.

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 14:33
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

Re: Mejhone "REHATI"

Citim:
Po citoj ato që tha ishpeshtimi

Njoftimin per lejen e hapjes te lokalit te ri,si pronar i vetem,ma dergoi vete Moderatorja me dy zemra Eria.
E falenderoj publikisht!Ska nevoje per falenderime publike !
Mire te tjerat po dy zemrat ku i gjeta,une nje di qe kam ,biologjikisht flas :p!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 14:35
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Une fut njeren kemben sa per tju sjelle fat,se s'me terheq ky vend mbushur me pleq ...Te fala paci

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 14:37
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 543 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mejhone "REHATI"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.