Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Unlimited Calling to Albania for 27.99
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
albaneze
Anetar i ri

Regjistruar: 05/10/2003
Vendbanimi: outer space
Mesazhe: 4

Smile

Unlimited Calling to Albania for 27.99

Kam gjetur nje kompani per unlimited calling ne Shqiperi dhe 69 vende te tjera ne bote. Faqja eshte www.netcallglobal.com dhe cmimi eshte 27.99. Te japin dhe numer telefoni ne shtepi ose mund te transferosh numrin tend.

www.netcallglobal.com

__________________
E dua Shqiperine!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2010 13:34
albaneze nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė albaneze Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me albaneze (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: albaneze Shto albaneze nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto albaneze nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Ky çmimi eshte mujor?. Me kete çmim ka shume oferta ketu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2010 13:51
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Qenka vec per telefona shtepie. Me Voip e gjen me 4 cent/min. Qe i bie me aq leke te flasesh 600-700 minuta ne muaj... me ndryshimin qe po te duash flet me pak dhe paguan me pak

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2010 13:57
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
albaneze
Anetar i ri

Regjistruar: 05/10/2003
Vendbanimi: outer space
Mesazhe: 4

po ... me ndryshimin e vetem qe me kete cmim merr dhe nje nr telefoni fiks dhe perfshihen telefonata pa limit ne rreth 69 vende te botes si dhe Amerike-Kanada.
Une nuk kisha pare te tille oferte dhe thashe ta ndaja me njerez te cilet mund ta perdorin..

__________________
E dua Shqiperine!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2010 23:48
albaneze nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė albaneze Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me albaneze (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: albaneze Shto albaneze nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto albaneze nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Mire e bere.

Per info, Amerike e Kanada voip i ka falas fare (nja 300 min ne jave me duket)

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2010 00:24
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Unlimited Calling to Albania for 27.99

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.