Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Chati > Dhoma #Shqiperia > Ekskluzive per stafin mbi mbarevajtjen e dhomes > Diskutime rreth rregullores se chatit Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Keta te chatit aop,ircop,sop,user te thjeshte, te gjithe shkruajne pa pike e presje.Eshte veshtire te kuptosh nje mendim,se sdi ku fillon e ku mbaron!E cuditshme se te gjithe keshtu shkruajne!!


cte besh ves serveri :Nga qe shumica e fjaleve jan ne bot e mer kill kur i thua, kemi filluar te ndryshoim shqipen per te mos dal nga serveri

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 15:23
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
EMILJO
Anetar i ri

Regjistruar: 18/11/2005
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 7

hahaha

Ridii sa qesharak je mer shko meso me fut naj klone dhe akill e more se ste rri rehat me klone kshu qe ske goje me fole dhe sa per mua mere info mire sa kohe kam ne ate server dhe sa kam bo ok !!!!!!!!! shko meso me fole me Edukat I Jo kalamo apo ke mesuar Timer ti dhe shane me flood pssssss Bye bye

__________________
Ju Pershedes Te Gjithve Qe Jeni Ne Kete Forum

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 15:25
EMILJO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė EMILJO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me EMILJO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: EMILJO Shto EMILJO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto EMILJO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

Hahahhahahahahahhahahahahahahahahaha qenka ngjitese puna!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 15:27
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
EMILJO
Anetar i ri

Regjistruar: 18/11/2005
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 7

Eria

ke plotesisht te drejt per ate qe the me lart po nga nje here disa dhe koha nuk ju mjafto nga qe kemi dhe gjera tjera me be dhe disa sdine shqipen mire ok kallofsh mire

__________________
Ju Pershedes Te Gjithve Qe Jeni Ne Kete Forum

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2007 15:33
EMILJO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė EMILJO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me EMILJO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: EMILJO Shto EMILJO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto EMILJO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Keta te chatit aop,ircop,sop,user te thjeshte, te gjithe shkruajne pa pike e presje.Eshte veshtire te kuptosh nje mendim,se sdi ku fillon e ku mbaron!E cuditshme se te gjithe keshtu shkruajne!!Rri se ka fol me shum diplomaci. Jo per gje por do i heqesh frymezimin


Ps: EMILJO fakti qe jan AOp sdo te thote qe jan te detyruar te bejne te gjith punen ne Server! Kush e shef i pari e ve BAN . Ketu SOp nuk vlen vec per te pare se cfare ben nje AOp. Biles duhet te bej dyfishin e punes qe ben nje AOp. Po ju ngateroni detyrat .


Gjith te mirat

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 01:40
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

emiljo qafsha vjerren ti po flet mor ,apo te kan vjedh pasin? hahahah e mor te eshte ankuar ndonje qe kam shar mor ,se s mbaj mend te kem shar kend pervec teje e nja 2 vetave..nejse se per ty s kam c them se je edhe ircop i stervitur

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 15:29
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BeRaTsI
Anetar i ri

Regjistruar: 16/06/2006
Vendbanimi: athens
Mesazhe: 18

EMILJO ke dal jasht teme!!!!!!! qetesou qetesou ketu eshte forum nuk eshte chati , dhe kujdes se po ven shum akille kot se koti nga nervozizmi pija dhe hipotenca kohet e fundit, te rekomandoj te besh nje vizit te doktori , dhe merri pak me shtruar se po behesh shum problamatik kushedi sa usera vuajne akillet e tua kot se koti.

__________________
erdha te ju

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Korrik 2007 21:07
BeRaTsI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BeRaTsI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BeRaTsI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė BeRaTsI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: BeRaTsI Shto BeRaTsI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BeRaTsI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
$anto$
Anetar i ri

Regjistruar: 28/01/2008
Vendbanimi: Tiron
Mesazhe: 1

ZzZzZzZ

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ligji i dembelit.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 56 herė.

Ca Bohet Kenej I Her ;D

__________________
Fati favorizon mendjet e parapregatitura !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2008 00:34
$anto$ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė $anto$ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me $anto$ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė $anto$'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: $anto$ Shto $anto$ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto $anto$ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
miRC
Student

Regjistruar: 14/04/2007
Vendbanimi: Peqin
Mesazhe: 46

Hi

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re da.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 22 herė.

__________________
MiLaN.Champions.Off.The.World.Never.Die

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 19:14
miRC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė miRC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me miRC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: miRC Shto miRC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto miRC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
UnitedAlbanian
A man apart

Regjistruar: 21/05/2008
Vendbanimi: evrope
Mesazhe: 15

Nuk E di se cfare po thoni ju po une shof qe mos perfillja dhe injorimi daj user aop sop cofounder si dhe e kunderta skne kufi...

me duket se duhet marrur arma ne dore dhe cdo gje me gjoks perballe se ndryshe nuk i dilet sa do te rrish urte te shtypin koken.
pergjigja e x silem kshu se kshu me sillen hajde kuptoje ti
dhe nga ana tjeter i njejti x shahet dhe kercnohet me flodd nie on e eeeeee....
me duket se erdhi koha e Thefive...
Tung All


aahh se harrova pastaj kerceoohemi do na fshine mesaxhet ne forum bujrum o shoke

__________________
Ain`t that the way it goes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2008 20:21
UnitedAlbanian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė UnitedAlbanian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me UnitedAlbanian (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė UnitedAlbanian't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: UnitedAlbanian Shto UnitedAlbanian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto UnitedAlbanian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Chati > Dhoma #Shqiperia > Ekskluzive per stafin mbi mbarevajtjen e dhomes > Diskutime rreth rregullores se chatit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.