Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ditėlindjet e Anėtarėve tė Forumit > Gezuar ditelindjen krijuesit te ktij forumi...! LEJE SE E PASKA KURTI
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

E mire, sot do bej joditelindjen time te pare

Si e ka pas ai libri per kalamaj me dike qe festonte joditelindjen?

:p

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2011 20:28
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

mos u bej interesant

O kurto, mund ta ket taktike ky faja.p.s.
Kurti, se lexova nje postim tendin pak me pare. Mood swings are closely related to a lot of alcohol or subtance use. Be careful , the more one uses the more the swings increase.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2011 20:41
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Kurti, me hearts you but LA hearts me more keshtu qe pranoje si arsye per nje urim te vonuar.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2011 20:46
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

thanks everybody lezhjano you're funny
ok its over now, nuk lejohen me urime, thats the deadline, you missesd out people, you fucked up:

lorie nuk pij alkol, rradhe shume rradhe kto dy vitet e fundit, but i smoke marijuana in daily bases pothuaj kto kohet e fundit.

po citoj komentin tend se sonte dola pak tek nje bar kareoke, dhe pas nje birre mu shpif kmplet ambjenti i njerzve te dehur loud emocional, mu dukt vetja sikur jam ulur ne thumba jo ne karrige, ika pas 10 minutash...
desha ta sqaroj kte fjalen mood swings, ka te beje me shume me dicka that clicks in y head randomly, dhe kjo ka lidhje vetem me lojen qe loz for money. dmth pak a shume eshte si puna e njerzve qe kane frike lartesite, dhe i duket interresante kur shikojn poshte pothuaj dojn ta provojn te hidhen vetem te shuajn kurjozitetin, te mposhtin friken...
kshtu bej edhe une nganjehere, filloj e loz keq me vet dije...its weakness
persa i perket lojes, por nuk kam mood swings ne personalitet ne mardhenie me njerzit.
perkundrazi sot disa shoke ma vune ne dukje qe edhe pse njihemi tash 15 vjet bashke, dhe me kane pare te dehur tap topi, kemi provouar kokaine extecy kur ishim te rinj, por kurre nuk me kane pare as edhe njehere jashte kontrolli, emocionaly speaking

pra e kuptoj se "mood swings" ishte fjale gabimisht e perdorur, qe me pak fjale une jam perfekt, pa asnje defekt ok? si thote raoimondi (kidding)

Modifikuar nga kurt datė 30/03/2011 ora 10:41

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2011 10:32
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Gezuar ditelindjen Kurti dhe Fajtori.
Edhe 100.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2011 21:23
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Gezuar ditelindjen Kurti dhe Fajtori.
Edhe 100.
Ca fajtori thu ti mer

Po e pati nonji kusherira e fajes po, po jo faja

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2011 21:27
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

E kam e kam. 1 Prilli eshte sot.

P.s. Se u kujtova, nje nga anetaret e hershem te forumit e ka pas vertet ditelindjen me 1 Prill.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2011 23:56
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha ceciliaCa fajtori thu ti mer

Po e pati nonji kusherira e fajes po, po jo faja


thnx piktor.

kjo ceci eshte bere player e rrezikshme, ka fillu me gjujt femrat lol
p,sh une po te kisha girlfriend do e mbaja larg nga ceci dhe amorja se do ma hipnotozinin, i consider them a threat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2011 00:23
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sarandaebukur
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/06/2003
Vendbanimi: New-York
Mesazhe: 817

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 1kyww-1xq-1b.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 8 herė.

Gezuar...Gezuar ...djal i nenes u bofsh 120 vjec..Nuk ka hyre shpesh se ne fb kam gjetur shoqet e mia qe kisha 20 e ca vjet pa i pare ...Perqafime dhe gjithmon te mira pac ...Janulla Rrapi ..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Prill 2011 22:24
sarandaebukur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sarandaebukur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sarandaebukur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sarandaebukur Shto sarandaebukur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sarandaebukur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ditėlindjet e Anėtarėve tė Forumit > Gezuar ditelindjen krijuesit te ktij forumi...! LEJE SE E PASKA KURTI

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.